Голосувати
за радіо


NRJ (Україна)

NRJ (Україна)
Категорія: Топ Хітс, Денс/Клаб
Країна: Україна Місто: Київ

Офіційним днем народження NRJ в Україні є 27 квітня 2006 року. На хвилі 104,6 fm, 7 днів на тиждень і 24 години на добу ти першим чуєш найкращі та найбільш популярні світові хіти. Нас легко впізнати по фразі «NRJ — Hit Music Only» (тільки хітова музика). NRJ можна слухати в Інтернеті в режимі онлайн.

Ми постійно розігруємо велику кількість призів і запрошень на наші Еventy. Завжди чекаємо завзятих любителів танцювальної музики в стилі NRJ на «NRJ PARTY» в одному з кращих нічних клубів столиці.

З нами ти завжди будеш у курсі всіх глобальних музичних, і не тільки, подій що відбуваються в Європі. З нами ти будеш стежити за всім, що відбувається на NRJ Music Awards, NRJ Fashion Week, NRJ Music Tour. Ці яскраві заходи, які завжди відрізняються відмінною організацією, великою кількістю світових знаменитостей і висвітлюються світовими ЗМІ, ти зможеш побачити на власні очі завдяки NRJ.

На радіостанції NRJ працюють молоді креативні і сучасні люди. Щодня в ефірі можна чути Макса, Дашу і Алекса — ведучих радіостанції. Новини та програми для тебе готують Єва і Марта. Ти завжди зможеш зіграти в прямому ефірі з нашими ведучими в «Кавомолку», «Детектор адекватності», «МOVIE MANIA». Слухаючи «Фішки від Марішка», ти будеш знати про всі новинки в світі сучасних технологій, а з хіт-парадом EURO HOT 30, зможеш сам впливати на рейтинг пісень і вподобаних виконавців.

«Радіо NRJ (Україна)» більше не працює, або в нього нема робочих посилань для прослуховування. Але в нас є безліч інших добрих радіо! Натисніть тут для обрання цікавого Вам.

Якщо Вы володієте робочим посиланням для прослуховування цього радіо — скористайтеся посиланням «Додати потік», що розміщене відразу під цим текстом.

                

Останні коментарі

- FORD [19.02.2012 | 08:42]

почему не работаетНога во рту

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

JDJ-Radio

   JDJ-Radio

«JDJ-Radio» — київське радіо для молодих і прогресивних любителів клубної музики! На хвилях цього радіо звучать тільки кращі новинки і визнані хіти музики в стилях house, electro...