Голосувати
за радіо


Obogrelov

ObogrelovОфіційний сайт радіостанції «Obogrelov»
Категорія: Ретро
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо «Obogrelov» — це вітчизняні і зарубіжні хіти 80-х, закордонні танцювальні хіти 90-х, класика, ретро і зовсім небагато сучасної музики 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Ви зможете насолоджуватися як сучасними, такими, що знімають вершки з вершин хіт-парадів, піснями, так і ретро-мелодіями, слава до яких прийшла набагато раніше. Девіз радіо «Obogrelov»: «Radio online Obogrelov» — музика, перевірена часом!

На інтернет-радіо «Obogrelov» немає щохвилинної настирливої реклами, нудних мелодій чи старовинного фольклору. «Radio Obogrelov» — це музика яку завжди приємно слухати. Щодня в ефірі програма за заявками.

Програми радіо «Obogrelov»: Твій Вибір, За Вашими заявками, Година Eurodance 90s, Романтична колекція, Ретро година, Топ-20.

Ведучі радіо «Obogrelov»: Сергій Данилов, Валерій Тихомиров.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Obogrelov»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Obogrelov» в різних програвачах:

Слухати Obogrelov(128 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Obogrelov(128 kb)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Радио Шансон

   Радио Шансон

Радіо «Шансон» — російська мережева музично-інформаційна радіостанція. Репертуар «Шансону»: шансон, авторська пісня, традиційний та сучасний міський романс…

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильне радіо» — мережевна музично-інформаційна радіостанція. Репертуар радіо: авторська пісня, міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз…

Милицейская волна

   Милицейская волна

На Радіо «Міліцейська хвиля» музика займає значну частину ефірного часу: золоті хіти 80-90-х, ретро в сучасному звучанні, саундтреки з улюблених вітчизняних фільмів…

Пионер ФM

   Пионер ФM

«Піонер ФM» — це радіо для тих, хто був піонером, знає, що таке «контроша», «матіка» і «тубзік», хто ходив на «групу подовженого дня», стрибав «в гумку»…