Категорія: Ретро

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Радио Шансон

   Радио Шансон

Радіо «Шансон» — російська мережева музично-інформаційна радіостанція. Репертуар «Шансону»: шансон, авторська пісня, традиційний та сучасний міський романс…

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильне радіо» — мережевна музично-інформаційна радіостанція. Репертуар радіо: авторська пісня, міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз…

Милицейская волна

   Милицейская волна

На Радіо «Міліцейська хвиля» музика займає значну частину ефірного часу: золоті хіти 80-90-х, ретро в сучасному звучанні, саундтреки з улюблених вітчизняних фільмів…

Пионер ФM

   Пионер ФM

«Піонер ФM» — це радіо для тих, хто був піонером, знає, що таке «контроша», «матіка» і «тубзік», хто ходив на «групу подовженого дня», стрибав «в гумку»…

Мелодія

   Мелодія

Музика радіоканалу «Мелодія» охоплює величезний часовий зріз історичного розвитку країни і цілі життєві етапи кожної окремо взятої сучасної людини.

Радіо Шансон

   Радіо Шансон

Радіо «Шансон» — мережева музично-інформаційна радіостанція. Відмінною рисою радіостанції «Шансон» є органічний взаємозв’язок віршів і музичного аранжування.

Радио 7

   Радио 7

На «Радіо 7» не існує кордонів і національних пріоритетів — тут чудово поєднуються італ-диско, хіти американської, французької та англійської естради.

Cherie FM

   Cherie FM

На радіо «Cherie FM» ви можете слухати музику в стилі Pop Music — хіти 80-х, 90-х років до сьогоднішнього дня. Здійсніть подорож в часи ваших улюблених пісень…

Дорожное радио

   Дорожное радио

«Дорожнє радіо» є практично єдиною радіостанцією, яка повністю складає свій ефір з пісень лише вітчизняних виконавців, які звучали протягом 20 останніх років.

Трансмит

   Трансмит

Музичний формат радіо «Трансмит» — популярна сучасна музика, а також ретро хіти. Радіостанція виробляє 100% власний продукт. Щогодини в ефірі: новини, прогноз погоди...

Радио Мегаполис

   Радио Мегаполис

Музичний формат «Радіо Мегаполіс» — Adult Contemporary (сучасна музика та пісні перевірені часом). Вперше зазвучала в самарському ефірі в грудні 1994-го року.

RadioLobnia

   RadioLobnia

Інтернет радіостанція «RadioLobnia» створена на початку 2011 року. Мови трансляції: англійська, французька, російська. Формат музики: disco, relax, instrumental, chanson.

Radio363

   Radio363

На радіо «Radio363» кожен не тільки зможе почути свою улюблену музику, але й ознайомитися з новими течіями в світі музики, почути не лише новинки, а й давно забуте.

Старое Радио Музыка

   Старое Радио Музыка

«Старое Радио Музыка» — один з каналів національного російського аудіофонду, що транслює музику минулих років. У прямому ефірі Ви можете слухати понад дві з половиною тисяч…

Радио Радио

   Радио Радио

Музичний формат радіостанції «Радио Радио» виходить за рамки традиційних уявлень про музичний форматі як такий. Це унікальний, гармонійний синтез старого і нового, змішання музичних…

Радио спорт

   Радио спорт

Радіо спорт - професійна спортивна аналітика від відомих журналістів а так само свіжі новини кожні 15 хвилин і унікальні інтерв'ю із зірками світового спорту

Radio Swiss Pop

   Radio Swiss Pop

Радіо «Radio Swiss Pop» — станція поп та софт року, що пропонує своїм слухачам не лише останні хіти, але й широкий репертуар найбільш відомих поп пісень за останні 30 років.

Золотой век

   Золотой век

Ефір радіо «Золотий вік» складається з кращих хітів минулого (70–90 роки) і пісень останнього десятиліття, які, можливо, увійдуть до золотого фонду популярних мелодій.

Obogrelov

   Obogrelov

Радіо «Obogrelov» — це вітчизняні і зарубіжні хіти 80-х, закордонні танцювальні хіти 90-х, класика, ретро і зовсім небагато сучасної музики 24 години на добу.

Дизель

   Дизель

У цілодобовому ефірі «Радіо Дизель» кращі композиції 1960–1990 років, в стилі класичного року, панк-року і релаксуючих композицій: Ozzy Osborne, Dio, Eagles, Foreigner, Deep Purple…

Радио Центр

   Радио Центр

Радіо «Центр» — ульянівська музично-інформаційна радіостанція на хвилях якої звучать самі свіжі і модні пісні з вершин танцювальних, популярних і рок хіт-парадів.

Зайцев.FM

   Зайцев.FM

На «Зайцев ФМ» кожен не тільки зможе почути свою улюблену музику, а й ознайомитися з новими віяннями і течіями в світі музики, почути не тільки гостро нове, а й старе давно забуте.

Серебряный дождь

   Серебряный дождь

«Срібний дощ» — російська радіостанція, що працює в режимі «Music Non-Stop». Стала модною завдяки певному настрою, що створюється в ефірі своєрідним музичним підбором.

Радио Карнавал

   Радио Карнавал

На хвилях «Радіо Карнавал» звучать сучасні хіти в стилях pop, blues і soft-rock, а також пісні, що з'явилися і сподобалися багатьом слухачам за останні 10–15 років.

VEK FM

   VEK FM

«VEK FM» — це радіо золотих хітів 80, 90 і 2000 рр..! В ефірі — російські та світові зоряні композиції, а також шансон, авторські пісні та жарти. Серед них — пісні ВІА, шлягери шкільних…

Radiolla Jiraffe

   Radiolla Jiraffe

«Radiolla Jiraffe» — один з каналів радіо «Radiolla», що транслює музику в жанрах джаз, фанк, фьюжн. «Radiolla» — вільне мiжнародне iнтернет-радiо для тих, хто полюбляє легку…

Play FM

   Play FM

«Play FM» — некомерційна онлайн інтернет-радіостанція, що пропонує найактуальніші треки, самий позитивний плейлист, багато музики і ніякої балаканини.

Radio Nostalgie

   Radio Nostalgie

Радіо Nostalgie — українська комерційна музична радіостанція формату хітів 80-90-х.У якому б Ви не були настрої, увімкнувши Радіо Nostalgie, Ви почуєте те, що хоче Ваша душа.

Эльдорадио

   Эльдорадио

«Ельдорадіо» — радіо основу ефіру якого складають західноєвропейські хіти, починаючи з 1970-х років і до наших днів. Окрім музичних блоків в ефірі лунають новини…

RadioBengel

   RadioBengel

RadioBengel є інтернет-радіостанцією, що поєднує інтернет-технології і музику минулого. Основний репертуар — найкращі хіти, від 60-х років XX століття до сьогоднішнього дня.

Радио 21

   Радио 21

«Радіо 21» — радіо в ефірі якого звучить популярна сучасна музика, а також популярні ретро хіти 90-х у танцювальному стилі. Слоган — «Музика твого покоління!».

Бізнес Радіо

   Бізнес Радіо

Окрім музичних блоків на хвилях «Бізнес Радіо» звучать інформаційні випуски, а також програми «Тет-а-тет» (інтерв'ю з відомими політиками) і «Буржуа» (інтерв'ю з бізнесменами).

БФМ Радио

   БФМ Радио

«БФМ Радіо» — російськомовне радіо, що транслює свої програми з Нью-Йорка (США). Його ведучі намагаються урізноманітнити ефір різної музикою і напрямами.

Радио Алла

   Радио Алла

Радіо «Алла» — це компіляція пісень епохи примадонни радянської та російської естради. Ефір радіостанції пронизаний романтичним настроєм і любов’ю, тут панує краса і ...