Голосувати
за радіо


Party Hit Radio

Party Hit RadioОфіційний сайт радіостанції «Party Hit Radio»
Категорія: Топ Хітс, Поп-музика, Денс/Клаб, Ретро
Країна: Україна Місто: Київ

«Party Hit Radio» - інтернет-радіостанція, розрахована на аудиторію 25-35 років. Головний слоган станції - «Легка музика для легкого відпочинку». Ми зібрали для Вас найкращі поп-хіти Європи, України, Росії, країн СНД. Музичний ефір «Party Hit Radio» складається з хітів Europop, Eurodance, Top-40, хітів 90-х, 80-х, а також частково хітів 60-70-х, які в наші часи стали впізнаваними завдяки їх новій інтерпретації.

Музична база «Party Hit Radio» була спеціально адаптована таким чином, щоб слухач не встигав втомлюватися від прослуховування радіо. Це досягається, в першу чергу, завдяки великій динамічності ефіру. Тільки на «Party Hit Radio» ви одними з перших зможете оцінити нові хіти Ваших улюблених виконавців. Будьте з «Party Hit Radio» і згадуйте найкращі хіти 80-х - 90-х.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Party Hit Radio»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Party Hit Radio» в різних програвачах:

Слухати Party Hit Radio(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Party Hit Radio(64 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Party Hit Radio(24 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.