Голосувати
за радіо


Пилот ФМ

Пилот ФМОфіційний сайт радіостанції «Пилот ФМ»
Категорія: Топ Хітс
Країна: Росія Місто: Єкатеринбург

Радіо «Пілот FM» веде мовлення на частоті 105.0 FM в Єкатеринбурзі (Росія). Музичний формат радіостанції — CHR (Contemporary Hit Radio). Радіостанція транслює сучасну західну і російську музику в жанрі: рок, поп, dance. Окрім музичних блоків в ефірі лунають новини, ранкове шоу «Катапульта», розважальні програми, конкурси. Радіо «Пілот ФМ» — це політ разом з музикою.

Музичний вміст радіо «Пілот FM» розбавляють інформаційно-розважальні передачі: «Катапульта», «Музичний портрет дня, що минає», «Фітнес-година», «Година закоханих».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Пилот ФМ»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Пилот ФМ» в різних програвачах:

Слухати Пилот ФМ(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Пилот ФМ(32 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Русское Радио (Україна)

   Русское Радио (Україна)

«Русское Радио — Україна» є однією з найбільш розгалужених радіомереж України. Популярність «Російського Радіо» полягає в ретельному відборі і тестуванні пісень, що звучать в ефірі.

Радіо 24

   Радіо 24

Інтернет-радіо «Радіо 24» — нова інформаційно-музична радіостанція, що стане незмінним інформаційним супутником кожної сучасної людини, котра прагне йти в ногу з вимогами часу.

Радио 7

   Радио 7

На «Радіо 7» не існує кордонів і національних пріоритетів — тут чудово поєднуються італ-диско, хіти американської, французької та англійської естради.

Хит FM

   Хит FM

Радіо «Хіт-FM» — радіо популярної на даний момент музики. В ефірі цього радіо звучать тільки стовідсоткові російські та зарубіжні хіти ( у співвідношенні 50/50).