Голосувати
за радіо


Пионер ФM

Пионер ФMОфіційний сайт радіостанції «Пионер ФM»
Категорія: Ретро
Країна: Росія Місто: Москва

Ефір радіостанції «Пионер ФM» здебільшого становить танцювальна і поп-музика 90-х — початку 2000-х років. «Піонер ФM» — це радіо для тих, хто був піонером, знає, що таке «контроша», «матіка» і «тубзік», хто ходив на «групу подовженого дня», стрибав «в гумку», кричав у дворі «тай-тай-налітай «, мріяв про пейджер, пив чайний гриб, збирав вкладиші. Представлені такі виконавці, як «Кар-Мен», «Руки вверх», «Пропаганда», «Вирус», «Земфира», «Иванушки International», «Сектор Газа», «La Bouche», і т. п.

Ведучі «Пионер ФM»: Андрій Чижов, Dj Oleg-OFF, Антон Антонов, Євгенія Ярославна, Світлана Пермякова.

Програми «Пионер ФM»: «Батюшка друг», «Макарон Шоу», «Хайдук», «Дискотека для батьків».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Пионер ФM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Пионер ФM» в різних програвачах:

Слухати Пионер ФM(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Радио Шансон

   Радио Шансон

Радіо «Шансон» — російська мережева музично-інформаційна радіостанція. Репертуар «Шансону»: шансон, авторська пісня, традиційний та сучасний міський романс…

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильне радіо» — мережевна музично-інформаційна радіостанція. Репертуар радіо: авторська пісня, міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз…

Милицейская волна

   Милицейская волна

На Радіо «Міліцейська хвиля» музика займає значну частину ефірного часу: золоті хіти 80-90-х, ретро в сучасному звучанні, саундтреки з улюблених вітчизняних фільмів…

Мелодія

   Мелодія

Музика радіоканалу «Мелодія» охоплює величезний часовий зріз історичного розвитку країни і цілі життєві етапи кожної окремо взятої сучасної людини.