Голосувати
за радіо


Play FM

Play FMОфіційний сайт радіостанції «Play FM»
Категорія: Топ Хітс, Поп-музика, Ретро
Країна: Росія Місто: Бійськ

«Play FM» — некомерційна онлайн інтернет-радіостанція, що пропонує найактуальніші треки, самий позитивний плейлист, багато музики і ніякої балаканини. «Play FM» допоможе вам слідкувати за музичною тенденцією XXI століття і зануритися в минуле. Тут ти знайдеш все, що ти хочеш від радіо.

За основу музичного матеріалу «Play FM» взяті хіти починаючи з 80-х, закінчуючи сьогоденням, які користуються популярністю у більшості слухачів. Зарубіжна музика превалює над російськомовними композиціями (90% на 10%). Саме унікальний мікс заслужених хітів і свіжої сучасної музики, незмінно мелодійних і таких, що відповідають найвищим вимогам гарного музичного смаку, є візитною карткою інтернет-радіо «Play FM».

Девізи нашої радіостанції: «Ти знайдеш тут — ВСЕ і ВСІХ», «Менше балаканини — більше музики», «Краще з того, що є — краще з того, що було». Початок мовлення — 5 квітня 2005 року.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Play FM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Play FM» в різних програвачах:

Слухати Play FM(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.