Категорія: Поп-музика

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильне радіо» — мережевна музично-інформаційна радіостанція. Репертуар радіо: авторська пісня, міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз…

Милицейская волна

   Милицейская волна

На Радіо «Міліцейська хвиля» музика займає значну частину ефірного часу: золоті хіти 80-90-х, ретро в сучасному звучанні, саундтреки з улюблених вітчизняних фільмів…

Житомирська хвиля

   Житомирська хвиля

«Житомирська Хвиля» — перша Fm-радіостанція в місті Житомир та області. Радіостанцію засновано 1997 року. Нас слухають не тільки у Житомирі, Коростені, Бердичеві, Новограді-Волинському…

DвижениЕ

   DвижениЕ

Радіо «DвижениЕ» — це суміш багатьох стилів і напрямків музики, ретельно відібраних і складених реальними людьми, а не комп'ютерною програмою. Ви почуєте сучасний і класичний…

Японское Радио

   Японское Радио

«Японське Радіо» — інтернет-радіо, що позиціонує себе як єдине в Росії Японське Радіо. У його ефірі звучить музика у стилях anime ost, j-rock, electronic, melody і т.д.!

Radio Amici

   Radio Amici

«AMICI» — радіо для справжніх друзів! Тут цілодобово звучать композиції кращих представників сучасної французької, італійської та іспанської естради...

Авторадио

   Авторадио

Радіо «Авторадіо» — найбільша інформаційно-музична комерційна радіостанція Росії. Веде мовлення більш ніж в 300 містах Росії і за кордоном.

Люкс FM

   Люкс FM

Радіо «Люкс FM» — всеукраїнське музично-інформаційне радіо, одна з найстаріших комерційних станцій. Радіо «Люкс» транслює сучасну українську та зарубіжну музику.

Русское Радио (Україна)

   Русское Радио (Україна)

«Русское Радио — Україна» є однією з найбільш розгалужених радіомереж України. Популярність «Російського Радіо» полягає в ретельному відборі і тестуванні пісень, що звучать в ефірі.

Cherie FM

   Cherie FM

На радіо «Cherie FM» ви можете слухати музику в стилі Pop Music — хіти 80-х, 90-х років до сьогоднішнього дня. Здійсніть подорож в часи ваших улюблених пісень…

Шарманка

   Шарманка

Радіо «Шарманка» — українська недержавна музично інформаційна радіостанція. Музичний формат: хіти української, пост-радянської та світової поп-музики.

Наше Радіо

   Наше Радіо

«Наше радіо» — одна з найбільших мережевих радіостанцій України. Музичне наповнення «Нашого радіо» вирізняється найбільшим відсотком українських пісень в ефірі.

МФМ

   МФМ

«Радіо МФМ» — стильна українська радіостанція. Тут грає сучасна популярна музика і музика, перевірена часом. 24 години на добу звучать кращі світові хіти.

MusicРадіо

   MusicРадіо

MusicРадіо — це мелодійна, м’яка музика, підібрана в унікальному співвідношенні виконавців і жанрів (Smooth Jazz, Lounge, Acid Jazz, Soft Рop і Soft Rock).

MakkiRUS

   MakkiRUS

Радіо «MakkiRUS» — перше професійне мережеве радіо Волжського. На сьогодні «MakkiRUS» — це радіо з власними програмами, джинглами, форматом і фірмовим стилем.

Cyber Anime Radio 24/7

   Cyber Anime Radio 24/7

«Cyber ??Anime Radio 24/7» представляє собою інтернет радіостанцію, що транслює музику в жанрах Anime OST's, J-Rock та J-Pop. Трансляція здійснюється цілодобово в режимі 24/7.

RadioCafe

   RadioCafe

«Радиокафе» — это новый проект от создателей радио «Маккирус» и «Маккирус-Лайт». В любом месте и в любое время «Радиокафе» помогает расслабиться и отдохнуть от суеты.

Радио 13

   Радио 13

В ефірі російської (Москва) інтернет-радіостанції «Радіо 13» постійно звучать всі найкращі композиції, як сучасні, так і композиції не надто віддалених років.

Радио Метро

   Радио Метро

Радіо «Метро» — це радіостанція повна такої енергійної музики, яка не залишить байдужим абсолютно нікого. Транслюється як західна, так і європейська музика…

Дорожное радио

   Дорожное радио

«Дорожнє радіо» є практично єдиною радіостанцією, яка повністю складає свій ефір з пісень лише вітчизняних виконавців, які звучали протягом 20 останніх років.

Tatar Radiosi

   Tatar Radiosi

«Tatar Radiosi» — це мережа найпопулярніших національних радіостанцій у Росії, що першою втілила новий принцип цілодобового мовлення татарською мовою.

Radio Zabawa

   Radio Zabawa

Проект «Radio Zabawa» — це нове онлайн-радіо з прямими ефірами, іграми та конкурсами. На цьому радіо звучить свіжа танцювальна музика та проходять різноманітні розважальні заходи.

Стрий ФМ

   Стрий ФМ

Музичний формат «Стрий FM» — AC (композиції українських та іноземних виконавців за повної відсутності російськомовних творів). Слоган радіо «Стрий FM» — «Радіо твого міста!».

Трансмит

   Трансмит

Музичний формат радіо «Трансмит» — популярна сучасна музика, а також ретро хіти. Радіостанція виробляє 100% власний продукт. Щогодини в ефірі: новини, прогноз погоди...

Радио Мегаполис

   Радио Мегаполис

Музичний формат «Радіо Мегаполіс» — Adult Contemporary (сучасна музика та пісні перевірені часом). Вперше зазвучала в самарському ефірі в грудні 1994-го року.

Твоє Радіо

   Твоє Радіо

Цілодобовий ефір, оперативні та неупереджені новини, гумористичні та розважальні програми, популярна музика, — усе це робить «Твоє Радіо» улюбленою радіостанцією багатьох тисяч слухачів.

Радиоскорость

   Радиоскорость

Попереду робочий день? Інтернет-радіо «Радиоскорость» допоможе швидко його скоротати. Радійте життю, тому що, «Радиоскорость» — швидкість відмінного настрою!

Душа Кавказа

   Душа Кавказа

«Душа Кавказу» — онлайн радіо, яке можна слухати в Інтернеті. На хвилях цієї радіостанції звучить кавказька естрада, кавказький і російський шансон, новітні хіти.

Radio363

   Radio363

На радіо «Radio363» кожен не тільки зможе почути свою улюблену музику, але й ознайомитися з новими течіями в світі музики, почути не лише новинки, а й давно забуте.

RadioLobnia

   RadioLobnia

Інтернет радіостанція «RadioLobnia» створена на початку 2011 року. Мови трансляції: англійська, французька, російська. Формат музики: disco, relax, instrumental, chanson.