Голосувати
за радіо


Попса

Попса
Категорія: Поп-музика
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо «Попса» («Перше Популярне радіо») — наймодніші та популярні музичні композиції вітчизняних виконавців. Радіо «Попса» — це оперативні, об’єктивні й цікаві новини, яскраве й високопрофесійне оформлення ефіру, постійне поповнення ефіру новими, талановитими проектами. На початку кожної години в ефір виходять інформаційні випуски від «Агентства радіоновин».

Програми радіо «Попса»: «Без пряників», «Блондинки на попсу», «Можна Все…. з Зіркою «, " Вся попса за дві години «, " Жити хочеться! «, " Чоловік і Жінка».

Ведучі радіо «Попса»: Саша Пряників, Андрій Ковальов, Аліса, Марина, Сергій Столєтов, Дар’я Донцова, DJ Корж, Андрій Баскаков, Оля Травнева, Настя Найдьонова, Ігор Богданов, Артур Міловський.

«Радіо Попса» більше не працює, або в нього нема робочих посилань для прослуховування. Але в нас є безліч інших добрих радіо! Натисніть тут для обрання цікавого Вам.

Якщо Вы володієте робочим посиланням для прослуховування цього радіо — скористайтеся посиланням «Додати потік», що розміщене відразу під цим текстом.

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.