Голосувати
за радіо


Промінь

ПроміньОфіційний сайт радіостанції «Промінь»
Категорія: Поп-музика, Рок, Класика, Культура
Країна: Україна Місто: Київ

Інформаційно-музичний канал «Промінь» — перша в Україні FM-радіостанція, яка пропонує слухачам приєднатися до розмови в прямому ефірі на актуальні теми політики, економіки, культурно-мистецького життя. Але в першу чергу радіо «Промінь» ознайомить вас з сучасною українською та зарубіжної естрадою, а також з класикою, джазом та альтернативною музикою.

Програми радіо «Промінь»: Пульсар, Погляд, Право на слово, Розрада, Партнери, Алло лікарю, Життя-буття, Кіно-трек, Нототрон, Молодіжні ініціатіві, Нація, Вечірній променад, Булочка на двох, Перископ.

Ведучі радіо «Промінь»: Ніна Жежера, Станіслав Шевченко, Марія Бабич, Ольга Іванова, Ярина Скуратівська, Олени Слизюк, Світлана Глушко, Вероніка Маковій, Тетяна Крепак, Ірина Гуцалюк, Олена Моргун, Ольга Смоляр, Оксана Логачова, Наталка Тищенко.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Промінь»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Промінь» в різних програвачах:

Слухати Промінь(128 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- CASIO321 [31.01.2013 | 15:02]

Добрий день! Слухаю вас в м.Нарофомiнск, Московськоi обл. Як гарно, що ви е в Iнтернетi!  Це вiртуальний зв"язок з Батькiвщиною! На душi теплiшае, коли вас чую! Дякую вам! Творчоi наснаги i чистого ефiру!

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Biker-FM

   Biker-FM

Рок 
«Biker-FM» — перша незалежна інтернет радіостанція для байкерів, мотоциклістів і просто шанувальників гарної рок музики. Це перша радіостанція для байкерів та мотоциклістів…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Є! Радіо

   Є! Радіо

Рок 
«Є! Радіо» — українська музична інтернет-радіостанція, що транслює справжню українську музику. В ефір входять пісні виключно українською мовою.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...