Голосувати
за радіо


Radio Amici

Radio AmiciОфіційний сайт радіостанції «Radio Amici»
Категорія: Поп-музика
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо «Amici» — проект створений для цінителів і шанувальників сучасної французької, італійської та іспанської естради та всіх хто хоче до них приєднатися і відкрити для себе естрадну культуру цих країн, більше дізнатися про співаків, їх біографії і творчість.

Погодьтеся — французька, італійська та іспанська мови вважаються найкрасивішими, чуттєвими і мелодійними. Скільки прекрасних пісень, що стали вже класикою, написано і проспівано на цих мовах. Але поп індустрія не стоїть на місці, і ми раді запропонувати вашій увазі всі найкращі хіти, ретельно відібрані для вас, які звучать на радіо «Amici» 24 години на добу.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Radio Amici»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Radio Amici» в різних програвачах:

Слухати Radio Amici(192 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Radio Amici(64 kb)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.