Голосувати
за радіо


Radio363

Radio363Офіційний сайт радіостанції «Radio363»
Категорія: Поп-музика, Ретро
Країна: Україна Місто: Дніпропетровськ

«Radio363» — музичне розважально-пізнавальне радіо розраховане на широке коло слухачів. На радіо «Radio363» кожен не тільки зможе почути свою улюблену музику, але й ознайомитися з новими течіями в світі музики, почути не лише новинки, а й давно забуте.

Молоді музиканти на ваш суд представлять свої твори і розкажуть про свої творчі пошуки. Також ви почуєте розповіді про літературні та кіно новинки. Ігри, вікторини, конкурси із залученням чату і форуму, живе спілкування з ведучими передач, програми на замовлення та тематичні ефіри - ось далеко неповний спектр подій на радіо «Radio363».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Radio363»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Radio363» в різних програвачах:

Слухати Radio363(96 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...