Голосувати
за радіо


Радио 7

Радио 7Офіційний сайт радіостанції «Радио 7»
Категорія: Топ Хітс, Ретро
Країна: Росія Місто: Москва

В ефірі «Радіо 7» звучать хіти 70-х, 80-х і 90-х років, ті самі, перевірені часом, слова яких Ви напевно знаєте напам’ять. На «Радіо 7» не існує кордонів і національних пріоритетів — тут чудово поєднуються італ-диско, хіти американської, французької та англійської естради. «Радіо 7» — це ще й музика нового часу. Гідне місце серед старих добрих пісень займають хіти останніх років.

Відмінна риса радіостанції — трансляція відомих класичних творів в кінці кожної години. Різноманітні розважальні програми та конкурси, що виходять в ефірі радіостанції, мають пізнавальну спрямованість.

Краща добірка пісень, останні новини, розважальні програми та конкурси — щогодини, цілодобово, 7 днів на тиждень на «Радіо 7». Все для Вас — вмикайте, слухайте! Програми «Радіо 7» можна слухати більш ніж в 250 містах і населених пунктах Росії.

Програми «Радіо 7»: «Театральний конкурс», «Обережно діти», «Класична сторінка», «Труднощі перекладу», «Так чи Ні», «Подорож у часі», «Не лови гав!», «Слухати подано!».

Ведучі «Радіо 7»: Дмитро Кремінський, Василь Богачов, Таня Ларіна, Олена Лихачова, Олег Єфремов, Олег Счастлівцев, Юля Новожилова, Лілія Власова.

Служба інформації:
Олег Медведєв, Людмила Скворцова, Ігор Ломакін, Євгенія Крюкова, Дмитро Міхєєв.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио 7»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио 7» в різних програвачах:

Слухати Радио 7(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.