Голосувати
за радіо


Радио 107

Радио 107Офіційний сайт радіостанції «Радио 107»
Категорія: Топ Хітс, Поп-музика
Країна: Росія Місто: Краснодар

Радіо 107 - не просто впізнаваний бренд, сучасне і стильне радіо для молодих і активних людей! Слухайте радіо 107 безкоштовно в хорошій якості.

Інформаційно-музична радіостанція «Радіо 107» заснована 7 лютого 1997 року як радіостанція «Вільна Кубань». З 2000 року - Радіо 107. Радіо 107 - єдина незалежна регіональна радіостанція Краснодара, самостійно формує 24-х часовий ефір. Формат радіостанції музично-інформаційний.

Радіо 107 - динамічна, стильна радіостанція. Наш play-list - це поєднання вже відомих хітів останніх років і найсучасніших і актуальних пісень . Музика, яка витримала перевірку часом і не викликає сумнівів у своїй популярності і нова музика, яка задає моду сьогоднішнього дня.

Радіо 107 - пропонує слухачам різноманітну легку популярну музику різних напрямків, як російських, так і зарубіжних виконавців. Радіо 107 не є вузько форматної радіостанцією, однак має деякі обмеження у виборі музики для трансляції (відкидається музика агресивного або жорсткого характеру і мінімум пісень повільний темп). Кожен елемент ефіру - музична програма, інформаційні випуски або розважальні програми створюються відповідно до формату і потребами цільової аудиторії.

Онлайн радіо 107 всім сподобається, підключайтесь!

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио 107»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио 107» в різних програвачах:

Слухати Радио 107(128)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радио 107(128)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

- admin [25.03.2013 | 09:59]

Слушать онлайн радио бесплатно без регистрации и в хорошем качестве!

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».