Голосувати
за радіо


Радио 13Офіційний сайт радіостанції «Радио 13»
Категорія: Рок
Країна: Росія Місто: Санкт-Петербург

Радіо 13 з'явилося в ефірі в липні 2007 року і з кожним днем все більш впевнено займає лідируючі позиції в списку інтернет радіостанцій . В ефірі інтернет-радіо " Радіо 13 " постійно звучать всі найкращі композиції, як сучасні, так і композиції не надто віддалених років.

Гості Радіо 13: Акапелла Експрес, Група ТАРГАНИ, Марина Журавльова, Олександр Мацаєв "Rain Catcher",
Олівець, МИРАЙФ, Тетяна Пархоменко, Ліза Мялик, Олена Терлеева, Ключі, Група "ТОРОНТО", Олексій Гоман, Світлана Беляєва та інші відомі артисти.

Ви завжди можете почути на нашому інтернет радіо улюблені пісні, по буднях в ефірі програма по Вашим заявкам "RАДИОФОН", а вечорами на Радіо 13 звучать розважальні, пізнавальні, музичні та еротичні програми, докладніше про які Ви можете дізнатися у розділі "Програма передач" та у блогах інтернет-радіо "Радіо 13", а якщо Ви не встигли послухати цікаву програму, ми викладемо її запис в розділ "Програми".

Колектив інтернет-радіо "Радіо 13" завжди готовий вислухати Вашу думку, воно дуже важливо для нас, адже ми в першу чергу прагнемо зробити інтернет-радіо "Радіо 13" захоплюючим і цікавим саме для Вас! А якщо Ви хочете скласти нам компанію, приєднавшись до нашого дружнього колективу в якості RJ або ведучого, напишіть нам про це, і цілком можливо, що саме Ви - той чоловік, якого ми чекаємо!

Радіо 13 - музика вашої душі!

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио 13»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио 13» в різних програвачах:

Слухати Радио 13(128)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- admin [03.09.2013 | 09:02]

Остальные радиостанции можно слушать онлайн через интернет на нашем сайте http://internet-radio.org.ua. Задавайте вопросы и комментируйте радио станции онлайн!

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Biker-FM

   Biker-FM

Рок 
«Biker-FM» — перша незалежна інтернет радіостанція для байкерів, мотоциклістів і просто шанувальників гарної рок музики. Це перша радіостанція для байкерів та мотоциклістів…

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Є! Радіо

   Є! Радіо

Рок 
«Є! Радіо» — українська музична інтернет-радіостанція, що транслює справжню українську музику. В ефір входять пісні виключно українською мовою.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

Radio ROKS Україна

   Radio ROKS Україна

Рок 
«Радіо РОКС Україна» — перша недержавна комерційна інформаційно-музична радіостанція. Існує з березня 1992-го року. Основний музичний формат — рок.

Є! Рок Радіо

   Є! Рок Радіо

Рок 
«Є! Рок Радіо» — українська музична інтернет-радіостанція, що транслює українську і світову музику в стилі рок. Основний час ефіру «Є! Радіо» віддано сучасній музиці.

Krueger FM

   Krueger FM

«Krueger FM» — інтернет-радіо, що транслює музику в стилях Melodic Death, Black, Thrash, Doom, Modern Метал і т.д. Особливістю піджанру Melodic Death є велика кількість мелодики…

DвижениЕ

   DвижениЕ

Радіо «DвижениЕ» — це суміш багатьох стилів і напрямків музики, ретельно відібраних і складених реальними людьми, а не комп'ютерною програмою. Ви почуєте сучасний і класичний…

Metal on Air

   Metal on Air

Рок 
«Metal on Air» — онлайн-радіо не для людей зі слабкими нервами, а для справжніх шанувальників важкого металу, особливо Melodic Death Metal. Ідея радіо «Metal on Air» виникла…

DMR-Radio

   DMR-Radio

Depressive Metal Rock Radio (DMR-Radio) — некомерційне цілодобове радіо створене як альтернатива іншим, більш традиційним каналам. Його метою є пропаганда музики...