Голосувати
за радіо


Радио 21

Радио 21Офіційний сайт радіостанції «Радио 21»
Категорія: Поп-музика, Ретро
Країна: Росія Місто: Москва

«Радіо 21» — радіо в ефірі якого звучить популярна сучасна музика, а також популярні ретро хіти 90-х у танцювальному стилі. Слоган — «Музика твого покоління!». Керівник проекту — Сергій Ліфінцев.

Трансляцію «Радіо 21» можна слухати як в мережі Інтернет так і в локальних мережах найбільших Інтернет-провайдерів Росії, а також на мобільних пристроях.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио 21»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио 21» в різних програвачах:

Слухати Радио 21(192 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радио 21(192 kb)

Слухати в RealPlayer

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...