Голосувати
за радіо


Радио Центр

Радио ЦентрОфіційний сайт радіостанції «Радио Центр»
Категорія: Топ Хітс, Ретро
Країна: Росія Місто: Ульяновск

Радіо «Центр» — ульянівська музично-інформаційна радіостанція на хвилях якої звучать самі свіжі і модні пісні з вершин танцювальних, популярних і рок хіт-парадів, долю яких протягом дня визначають слухачі шляхом голосування. Не забуті і перевірені часом хіти з касет і перших CD платівок.

Родзинка ефіру — інтерактивні програми за безпосередньою участю слухачів, сюрпризи та розіграші призів, тематичні музичні спецпроекти. Початок трансляції радіо «Центр» — 23 жовтня 2006 року.

Слухачі радіо з раннього ранку в курсі всього, що відбувається навколо — на хвилях «Центру» періодично виходять оперативні новини, що висвітлюють різні аспекти політичного, економічного, культурного, ділового та спортивного життя від провідних інформаційних агентств світу, прогноз погоди в регіоні, анонси всіх значимих заходів Ульяновська.

Провідні ведучі і ді-джеї радіо «Центр»: Леонід Свідерський, Андрій Свєтлов, Мартін, Андрій Стрільців, Володимир Калдин, Оксана Сюзганова, Віра Попова.

Програми радіо «Центр»: Відлуння-NET, Культурний похід, Music Box, Живий, INDIEкатор, Нуждікі, Центр Ритму.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Центр»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Центр» в різних програвачах:

Слухати Радио Центр(aac)

Слухати в Winamp

Слухати Радио Центр(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радио Центр(40 kb aac)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.