Голосувати
за радіо


Радио шоколад

Радио шоколадОфіційний сайт радіостанції «Радио шоколад»
Категорія: Топ Хітс, Поп-музика
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо шоколад (chocolate fm) - авторське радіо життя, для людей, звиклих до кращого, до блиску та гламуру не тільки в житті, але і на радіо.

Радіо шоколад засновано в 2012 році в москві присвячено таких сферах життя як смачна їжа, подорожі, машини, краса і здоров'я, діти, кіно, театри, книги і виставки - теми наших рубрик і авторів зрозумілі і близькі кожному.

Музика на радіо шоколад підтримує відмінний настрій протягом дня - це західні хіти 90-х - 00-х плюс актуальні новинки із західних чартів. У нас можна послухати радіо шоколад онлайн.

Якщо по душі гламур, який доля не тільки гламурних дурних, ласкаво просимо на радіо шоколад.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио шоколад»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио шоколад» в різних програвачах:

Слухати Радио шоколад(128)

Слухати в Winamp

Слухати Радио шоколад(128)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».