Голосувати
за радіо


Радио  Дача

Радио ДачаОфіційний сайт радіостанції «Радио Дача»
Категорія: Поп-музика, Ретро
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо "Дача" - хороша альтернатива ретро і поп, для тих хто любить природу і 80е. Найкращі хіти минулих років і новини з розважальними програмами.
На Радіо "Дача" є спеціальна радіопрограма - "Вдалий момент". В кінці кожної години у всіх слухачів є можливість сказати теплі слова на адресу близьких.

Ще одна не менш популярна програма на радіо "Дача". "Чесно про корисний" - це путівник в сучасному світі. Як бути здоровим і красивим, де відпочити і як вирішити побутові проблеми.

Щотижня на радіо формується список найпопулярніших пісень - топ 10. Ну і на завершення року - ексклюзивний проект «Пісня року» - це радіо версія легендарного фестивалю, який користується заслуженою популярністю і любов глядачів і слухачів вже не одне десятиліття.

Радіо "Дача" - потрібно слухати онлайн і коментувати. Якщо виникли проблеми з прослуховуванням пишіть в коментарі.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Дача»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Дача» в різних програвачах:

Слухати Радио Дача(128)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...