Голосувати
за радіо


Домівка

ДомівкаОфіційний сайт радіостанції «Домівка»
Категорія: Рок, Ретро, Джаз/Блюз, Класика, Фольк/Етно
Країна: США Місто: Нью Йорк

Радіо «Домівка» — повністю україномовне громадське радіо. Команда радіо складається з ініціативних творчих українців з цілого світу. Ідея створення виникла в українців Нью-Йорку, які відчули потребу в україномовному медійному продукті.

Навколо проекту вдалось об'єднати людей з багатьох куточків світу, які долучаються до роботи громадського радіо на волонтерських засадах.


Спокійний радіоканал, що транслює рок, реткро хіти, релакс, джаз і блюз. Розслаблюючу радіо "Будинок" онлайн для того щоб далеко від батьківщини відчути близькість з вітчизною. Незважаючи на те, що радіо знаходиться в США, душа і колектив назавжди залишаться відданими своїй рідній країні.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Домівка»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Домівка» в різних програвачах:

Слухати Домівка(128)

Слухати в Winamp

Слухати в RealPlayer

Слухати в Windows Media Player

Слухати Домівка(128)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

- admin [05.02.2013 | 16:08]

Отличное домашнее онлайн радио, не напрягает, самое то, чтобы расслабится после рабочего дня

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

Biker-FM

   Biker-FM

Рок 
«Biker-FM» — перша незалежна інтернет радіостанція для байкерів, мотоциклістів і просто шанувальників гарної рок музики. Це перша радіостанція для байкерів та мотоциклістів…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Є! Радіо

   Є! Радіо

Рок 
«Є! Радіо» — українська музична інтернет-радіостанція, що транслює справжню українську музику. В ефір входять пісні виключно українською мовою.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

Sky FM - Smooth Jazz

   Sky FM - Smooth Jazz

Канал радіо «Sky FM Smooth Jazz» — це легка, мелодійна, ненав’язлива музика в стилях Blues і Jazz. Процес відбору треків, включених тут дуже ретельний.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...