Голосувати
за радіо


Radio Exclusive FM

Radio Exclusive FMОфіційний сайт радіостанції «Radio Exclusive FM»
Категорія: Денс/Клаб, Електро
Країна: Росія Місто: Москва

«Radio Exclusive FM» - це сама нова і різноманітна музика, а також тематичні програми на будь-який смак. Це інтернет-радіо присвячене музиці у всіх її проявах. Trance, house, techno, progressive, breaks, electro, chill out, drum and bass, trip-hop, etc.

«Radio Exclusive FM» для тих, для кого музика не асоціюється з нинішніми «пластмасовими» ляльками, що миготять кожну хвилину на телеекранах і співають про одне й те саме. Для тих, хто бачить в музиці самовираження, розповідь про почуття, відчуття, переданих слухачеві за допомогою мелодій і звуків, а не лише матеріальний дохід. Слухайте і насолоджуйтеся якісною музикою в ефірі «Radio Exclusive FM».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Radio Exclusive FM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Radio Exclusive FM» в різних програвачах:

Слухати Radio Exclusive FM(96 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Schranz Radio

   Schranz Radio

«Schranz Radio» — інтернет-радіо, що транслює модну танцювальну музику в стилі техно шранц (techno schranz). Рекомендується справжнім любителям техно культури.

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.