Голосувати
за радіо


Радио Фантастики

Радио ФантастикиОфіційний сайт радіостанції «Радио Фантастики»
Категорія: Культура
Країна: Росія Місто: Москва

Інтернет-станція «Радио Фантастики» дарує вам можливість слухати популярні твори грандів жанру фантастики: братів Стругацьких, Станіслава Лема, Рея Бредбері, Гаррі Гаррісона, Олександра Бєляєва, Роберта Хайнлайна, Айзека Азімова… Вам належить наново пережити бурю емоцій, яку відчували колись в минулому. Також «Радио Фантастики» допоможе дізнатися про нові стилі і жанри, про нових письменників і сюжетні лінії їх творів.

На «Радио Фантастики» можна послухати саму різну фантастику, яку читають відомі і молоді актори театрів і кіно, професійні читці і самі любителі фантастики. Ефір починається щодня о 7.00 за московським часом. Закінчення — о ??3 годині ранку.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Фантастики»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Фантастики» в різних програвачах:

Слухати Радио Фантастики(64 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радио Фантастики(32 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Юмор FM

   Юмор FM

«Юмор FM» — це своєрідний гумористичний супермаркет, в якому слухачам представлений найширший вибір гумористичної продукції на будь-який вік і смак.

Эхо Москвы

   Эхо Москвы

Радіо «Эхо Москвы» орієнтоване на новинне мовлення, основні програми — новини політики і культури, огляди преси, бесіди з гостями, інтерактивне спілкування зі слухачами…

Комсомольская правда

   Комсомольская правда

Радіо "Комсомольская правда" (КП радіо) - сучасне радіо на актуальні теми, інформаційні та аналітичні програми

Промінь

   Промінь

Інформаційно-музичний канал «Промінь» — державна радіостанція, яка пропонує приєднатися до розмови на теми політики, економіки та культурного життя України.

Маяк

   Маяк

Радіо «Маяк» — найстаріша і найавторитетніша державна інформаційно-музична радіостанція Росії. Радіостанція «Маяк» була створена влітку 1964 року.

Campus Radio Ukraine

   Campus Radio Ukraine

«Campus Radio» — всеукраїнське студентське інтернет-радіо. Це радіо створюється студентами і для студентів за аналогом популярного у Європі формату «College».

ЗвукоКнига

   ЗвукоКнига

«ЗвукоКнига» — літературне радіо, що мовить з міста Челябінська. Жанр радіо — розмовний. «ЗвукоКнига» — це некомерційний, благодійний проект.

BBC London 94,9

   BBC London 94,9

Радіо «BBC London 94,9» є місцевою радіостанцією BBC і частиною підрозділу BBC London. Раніше ця радіостанція була відома як «BBC London Live», «GLR» (Greater London Radio) і «Radio London».

REKA - IBA World

   REKA - IBA World

«IBA — Radio REKA» — радіо, що веде мовлення з Ізраїлю російською мовою. Редакція передач російською мовою створено на базі Тель-Авівської редакції мовлення російською мовою.

BBC Radio 4

   BBC Radio 4

Радіо «BBC Radio 4» — «домашній» канал радіостанції BBC (Великобританія), що транслює велику кількість розмовних програм (новини, драма, комедія, наука та історія).