Голосувати
за радіо


Радио хардкор

Радио хардкорОфіційний сайт радіостанції «Радио хардкор»
Категорія: Денс/Клаб
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо хардкор - божевільне радіо в стилі Hardcore і хеппі хардкор. Відриває голову по самі ноги, слабкими нервами це радіо не рекомендується!

Викликає звикання і прискорене серцебиття, може викликати психічні відхилення! Але тільки в хорошу сторону. У жанру харкор є різновиди: хеппі-хардкор, хардкор панк, техно-харкор.

Спочатку цей стиль музики був експериментальним і писався домашніми музикантами заради забави. З початку 90-х років почали з'являтися професійні музиканти і виконавці.

Хардкор/hardcore радіо складається з музики з 160-180 ударами в хвилину, піднімає настрій і життєвий тонус. Найзнаменитіші хардкор музиканти: Ruffneck, Predator, Angerfist, Seduction, Juggernaut.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио хардкор»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио хардкор» в різних програвачах:

Слухати Радио хардкор(128)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

JDJ-Radio

   JDJ-Radio

«JDJ-Radio» — київське радіо для молодих і прогресивних любителів клубної музики! На хвилях цього радіо звучать тільки кращі новинки і визнані хіти музики в стилях house, electro...

Мега-Транслит Radio

   Мега-Транслит Radio

«Мега-Трансліт Radio» — некомерційна радіостанція, що веде постійне мовлення різноманітної танцювальної музики. Для слухачів є можливість вибору композицій з каталогу.

Радио трансмиссия

   Радио трансмиссия

Радіо трансмісія або radio trancemission - це один з проектів радіо рекорд на тему танцювальної транс музики

Радио рекорд клаб

   Радио рекорд клаб

Радіо рекорд клаб - відбірна танцювальна музика в стилі house, tech house, progressive. Найкраще клубне радіо Росії, клабери підключайтесь!

Music Boom

   Music Boom

«Мusic Boom» — міжнародне некомерційне радіо, що транслює свої програми з Донецька (Україна). В ефірі радіо «Мusic Boom» звучать як зарубіжні, так і українські популярні треки.