Голосувати
за радіо


Радио Джаз

Радио ДжазОфіційний сайт радіостанції «Радио Джаз»
Категорія: Джаз/Блюз
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо Джаз - вічно живе класичне звучання джаз музики. Московський філія міжнародної музичної радіостанції, формат Easy listening. В ефірі радіо Jazz звучать наступні напрями музики: Contemporary Jazz («сучасний джаз»), Джаз, Блюз, Рок-музика.

На радіо джаз звучать класичні і сучасні композиції в стилі джаз. Належить тому ж власникові, що і Радіо Classic. Всього музичний будинок, крім радіостанцій Jazz, Classic, включає телеканал «Джаз і Класика», дитячий хор Radio Classic Angels, благодійний фонд підтримки культури і милосердя «Джаз і Класика», і є власністю Арнольда і Олени Уваровых. У минулому - власність Arnold Prize Group.

Далі в історії радіо джаз одним з дій новопризначеного директора Парку Горького Сергія Капкова за зміну іміджу парку була заміна радіостанції - замість російськомовних поп-пісень зазвучала «культурна музика». Станом на осінь 2011 року в Парку Горького постійно транслюється Радіо Jazz, який став однією з складових нового іміджу.

Якщо любите джаз - радіо джаз одне з найкращих радіо в цьому стилі!

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Джаз»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Джаз» в різних програвачах:

Слухати Радио Джаз(128)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радио Джаз(128)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

- admin [19.03.2013 | 06:41]

Радио джаз - самое джазовое радио другое интернет радио - только самого лучшего качества онлайн"

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Sky FM - Smooth Jazz

   Sky FM - Smooth Jazz

Канал радіо «Sky FM Smooth Jazz» — це легка, мелодійна, ненав’язлива музика в стилях Blues і Jazz. Процес відбору треків, включених тут дуже ретельний.

DвижениЕ

   DвижениЕ

Радіо «DвижениЕ» — це суміш багатьох стилів і напрямків музики, ретельно відібраних і складених реальними людьми, а не комп'ютерною програмою. Ви почуєте сучасний і класичний…

Ренесанс

   Ренесанс

«Ренесанс» — унікальна радіостанція для вільних, мислячих і успішних людей, просочена любов'ю до якісної музики і справжнього джазового драйву. Музичний формат — Jazz, Pop-Jazz.

MusicРадіо

   MusicРадіо

MusicРадіо — це мелодійна, м’яка музика, підібрана в унікальному співвідношенні виконавців і жанрів (Smooth Jazz, Lounge, Acid Jazz, Soft Рop і Soft Rock).

Radiolla

   Radiolla

Інтернет-радіо «Radiolla» — вільне міжнародне інтернет-радіо для тих, хто віддає перевагу розміреність і легку музику, джаз, фанк, трохи електроніки, і етно.

Radio Feel

   Radio Feel

Радіо «Feel» — перша одеська радіостанція у форматі Soft AC, яке відрізняється м'яким і чистим звуком та відповідним звучанням «живих» інструментів. Мовлення радіо «Feel»...

SwissGroove

   SwissGroove

Плейліст «??Swiss Groove» складається з більш ніж 19000 треків і продовжує зростати. Працюючі на цьому радіо люди не користуються загальними «форматами радіо», а просто вірять у музику…

Radiolla Jiraffe

   Radiolla Jiraffe

«Radiolla Jiraffe» — один з каналів радіо «Radiolla», що транслює музику в жанрах джаз, фанк, фьюжн. «Radiolla» — вільне мiжнародне iнтернет-радiо для тих, хто полюбляє легку…

Заневский Канал

   Заневский Канал

Основний канал мовлення радіо «Заневський Канал» транслює музику самих різних напрямів — від джазу і року до традиційної електроніки і танцювальної музики 90-х.

Blues Radio Kiev

   Blues Radio Kiev

«Blues Radio Kiev» — перше блюзове радіо України. Тут ви почуєте музику легенд блюзу і кращих українських виконавців, яка занурить вас в атмосферу блюзу.