Голосувати
за радіо


Радио Карнавал

Радио КарнавалОфіційний сайт радіостанції «Радио Карнавал»
Категорія: Топ Хітс, Ретро
Країна: Росія Місто: Москва

«Радіо Карнавал» — радіостанція, що працює у форматі Hot AC в його класичному вигляді. На його хвилях звучать сучасні хіти в стилях pop, blues і soft-rock, а також пісні, що з'явилися і сподобалися багатьом слухачам за останні 10–15 років. Окрім музики, на хвилях «Радіо Карнавал» можна ознайомитись з найостаннішими новинами, що звучать на початку кожної години з 07:00 до 20:00.

«Радіо Карнавал» — це свято, яке завжди з вами. Де б ви не перебували — налаштуйтеся на його хвилю, і цілий день буде наповнений яскравими музичними фарбами.

Виконавці та групи які звучать на «Радіо Карнавал» відомі в Росії і за кордоном:
Sting, Madonna, Robbie Williams, Jennifer Lopez, Celine Dion, Enrique Iglesias, група Bon Jovi, Maroon 5 і U2, Nelly Furtado, Justin Timberlake, Gwen Stefani, Fergie, Rob Thomas, Mika, Carlos Santana, Juanes, Gipsy Kings, Ricky Martin, Shakira…

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Карнавал»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Карнавал» в різних програвачах:

Слухати Радио Карнавал(128 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радио Карнавал(64 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.