Голосувати
за радіо


Радио кекс

Радио кексОфіційний сайт радіостанції «Радио кекс»
Категорія: Ретро
Країна: Росія Місто: Санкт-Петербург

Радіо кекс - хай живе музика 90-х років. Провокаційне радіо кекс фм. Ідея радіо Кекс ФМ: «Граємо, що хочемо».

Радіо Кекс фм - позитивне радіо з гарною музикою і смішними жартами. Радіостанція веде своє мовлення у Санкт-Петербурзі та Москві. У нас можна слухати радіо кекс crush онлайн.

У нас якісний онлайн потік для прослуховування радіо кекс - 128 кб/сек. Радіо цікавою і енергійної музики. На ридио постійно відбуваються цікаві програми і приходять популярні музиканти: наприклад "Scooter".

Зовсім недавно на радіо кекс фм пройшло нове благодійне шоу: «Шукаю будинок!» Головна мета і завдання цього соціального проекту в тому, щоб популяризувати ідею брати безпритульних тварин.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио кекс»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио кекс» в різних програвачах:

Слухати Радио кекс(128)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- admin [11.02.2013 | 09:51]

Безбашенное онлайн радио кекс фм. Позитив так и прет!

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Радио Шансон

   Радио Шансон

Радіо «Шансон» — російська мережева музично-інформаційна радіостанція. Репертуар «Шансону»: шансон, авторська пісня, традиційний та сучасний міський романс…

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильне радіо» — мережевна музично-інформаційна радіостанція. Репертуар радіо: авторська пісня, міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз…

Милицейская волна

   Милицейская волна

На Радіо «Міліцейська хвиля» музика займає значну частину ефірного часу: золоті хіти 80-90-х, ретро в сучасному звучанні, саундтреки з улюблених вітчизняних фільмів…

Пионер ФM

   Пионер ФM

«Піонер ФM» — це радіо для тих, хто був піонером, знає, що таке «контроша», «матіка» і «тубзік», хто ходив на «групу подовженого дня», стрибав «в гумку»…