Голосувати
за радіо


Радио кино

Радио киноОфіційний сайт радіостанції «Радио кино»
Категорія: Рок, Ретро
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо КІНО - це справжній рок радіо! На початку шляху замислювалася як радіостанція для думаючих людей. Її не можна назвати музичної або розмовної. Назва визначило формат. Музика кіно. Зразкове співвідношення музики та інформації протягом години: 40/20 хв. Наші потенційні слухачі - це, в основному, люди у віці 24-65 років, з вищою або незакінченою вищою освітою, творчих професій.

Радіо КІНО - радіостанція, яка відрізняється від звичайних, ефірних, радіостанцій тим, що більшою частиною своєї існує в мережі інтернет. Аудиторія, без перебільшень,- весь Світ. Радіо КІНО слухають у Німеччині і США, Ізраїлі та Австралії. Слухати радіостанцію можна на своєму комп'ютері, ноутбук, КПК.

Територія мовлення: в 37 містах РФ Радіо КІНО ретранслюють радіостанції - партнери на власних ефірних частотах) З урахуванням того, що більшість людей з вищою і середньою освітою проводять за комп'ютером близько 5 годин на добу, то радіо - це і джерело інформації, помічник, радник і можливість трохи відпочити.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио кино»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио кино» в різних програвачах:

Слухати Радио кино(128)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

Biker-FM

   Biker-FM

Рок 
«Biker-FM» — перша незалежна інтернет радіостанція для байкерів, мотоциклістів і просто шанувальників гарної рок музики. Це перша радіостанція для байкерів та мотоциклістів…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Є! Радіо

   Є! Радіо

Рок 
«Є! Радіо» — українська музична інтернет-радіостанція, що транслює справжню українську музику. В ефір входять пісні виключно українською мовою.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Radio ROKS Україна

   Radio ROKS Україна

Рок 
«Радіо РОКС Україна» — перша недержавна комерційна інформаційно-музична радіостанція. Існує з березня 1992-го року. Основний музичний формат — рок.