Голосувати
за радіо


Радио Кукуруза

Радио КукурузаОфіційний сайт радіостанції «Радио Кукуруза»
Категорія: Поп-музика, Новини
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо «Кукуруза» — перша радіостанція аграрно-продовольчого напряму. Інформація на початку кожної години подається переважно в розрізі продовольчої теми. Крім того в програму радіо входять музичні передачі і радіоспектаклі по вихідних. Мета радіо «Кукуруза» — сформувати новий образ російського селянства та агробізнесу під слоганом — «Наше продовольство роблять веселі й розумні люди, тому все так смачно!».

Радіо «Кукуруза» було засновано в 2005 як інтернет-радіо. У 2007 і 2008 роках виходило на частотах радіо «Рокс-Регіон» в Краснодарському краї під брендом «Радио Нива». За цей час радіо набуло власну мовну мережу по Європейській частині Росії. З 20 квітня 2009 мовить у регіонах під колишньою назвою — «Кукуруза».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Кукуруза»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Кукуруза» в різних програвачах:

Слухати Радио Кукуруза(192 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радио Кукуруза(40 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Вести ФМ

   Вести ФМ

«Вести ФМ» — цілодобове інформаційне радіо. Інформаційні пріоритети: міжнародна політика та економіка; події в Росії; спорт, високі технології, культура.

RTS FM

   RTS FM

RTS FM - міжнародна радіостанція нового покоління, що використовує передові інформаційні технології. Все про світ грошей, акцій та фінансів в цілому

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...