Голосувати
за радіо


 Радіо Київ

Радіо КиївОфіційний сайт радіостанції « Радіо Київ»
Категорія: Топ Хітс, Ретро, Новини, Культура
Країна: Україна Місто: Київ

«Радіо Київ» — це перша в Україні інформаційно-розмовно-музична радіостанція. В ефірі «Радіо Київ» — новини, інформаційні рубрики, ток-шоу, аналітичні, культурологічні та інші тематичні авторські програми. Музичне наповнення — українська поп- та рок-музика, хіти пост-радянської естради від 80-х до сьогодні та трохи музики західних виконавців. Музичний формат — Adult Contemporary. Перший ефір відбувся 29 березня 2004 року. В Інтернеті працює з серпня 2005.

Також транслює програми виробництва Української служби Польського радіо для закордону (щодня, 6.30–6.45 та 23.15–23.45). Програма «Танцюємо по-українські» щовечора з 20 до 23 за Київським часом. Слоган — «Почувайся як вдома!».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо « Радіо Київ»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування « Радіо Київ» в різних програвачах:

Слухати Радіо Київ(96 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радіо Київ(96 kb)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Вести ФМ

   Вести ФМ

«Вести ФМ» — цілодобове інформаційне радіо. Інформаційні пріоритети: міжнародна політика та економіка; події в Росії; спорт, високі технології, культура.

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

RTS FM

   RTS FM

RTS FM - міжнародна радіостанція нового покоління, що використовує передові інформаційні технології. Все про світ грошей, акцій та фінансів в цілому

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».