Голосувати
за радіо


Люкс FM

Люкс FMОфіційний сайт радіостанції «Люкс FM»
Категорія: Поп-музика
Країна: Україна Місто: Київ

Радіо «Люкс FM» — всеукраїнська музично-інформаційна радіостанція, одна з найстаріших і найбільш популярних серед радіослухачів країни. Радіо «Люкс» транслює сучасну українську та зарубіжну музику, а також невелику кількість якісної музики минулих років.

Окрім музики в ефірі радіо «Люкс FM» значне місце займають новини та інші «обов’язкові» для комерційних FM-станцій програми: прогнози погоди, розважальні та дискусійні шоу. Девіз радіо «Люкс»: «Коли ми разом — все буде Люкс!»

Станція існує як ефірна з 1-го січня 1994-го року. Тепер радіо «Люкс» можна слухати в більш ніж 25 містах України. В Інтернеті радіо «Люкс» почало працювати першою серед українських незалежних каналів — з 1997-го року.

Ді-джеї та ведучі радіо «Люкс ФМ»: Женя Фешак, Белла Огурцова, Коля Серга, Слава Дьомін, Василина Рядних, Тетяна Татарченко, Катя Павлюченко, Богдана Ломака, Дмитро Обрізан, Вікторія Ковальчук, Настя Бауер, Andre Tan, Оля Полякова, Кузьма Скрябін.

Шоу-програми радіо «Люкс FM»: МильнаАя О-оООперА, Хороші новини, Ранкове шоу «Зарядка», Вечірнє шоу «Фієста», Денне шоу з групою «Пающіє труси», Пісєц на Люкс ФМ, Модний тюнінг, Привіт в обід, Вишневий сад, Допрем’єрний показ.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Люкс FM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Люкс FM» в різних програвачах:

Слухати Люкс FM(96 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Люкс FM(48 kb)

Слухати в Winamp

Слухати Люкс FM(128 kb)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

- Kondey [13.06.2011 | 14:09]

Непоганий сай, і музика якісно грає +1 =)Подмигивает

[відповісти]

- Aleks [06.08.2011 | 20:01]

Класный сайт,ваще,жесть!!!

[відповісти]

- ururu666 [20.09.2011 | 23:35]

САЙТ ЗАЧЕТ ТІЛЬКИ НА НЬОМУ РАДІО І СЛУХАЮМного денег

[відповісти]

- antonio [05.11.2011 | 17:54]

Самое лучшее радиоУлыбается

[відповісти]

- jen [01.12.2011 | 08:10]

Чому радіо не запускається

[відповісти]

- ururu666 [31.12.2011 | 11:02]

воно інколи глючить

[відповісти]

- nazariy3@ukr.net [05.01.2012 | 16:08]

зачьотне радіо Клёвый

[відповісти]

- FORD [22.01.2012 | 12:26]

БОМБАМного денег

[відповісти]

- FORD [22.01.2012 | 12:50]

ZEBESTУлыбается 

[відповісти]

- gor70999 [15.03.2012 | 07:04]

народ п!дкаж!ть пл!з.якесь !нтернет рад!о для android щоб слухати lux fm

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.