Голосувати
за радіо


Радио Марафон

Радио МарафонОфіційний сайт радіостанції «Радио Марафон»
Категорія: Електро
Країна: Росія Місто: Нижний Новгород

Радіо «Марафон» - Нижегородская радіостанція що транслюється в Нижньому Новгороді по інтернет мовлення. Вперше радіо зазвучало в серпні 2009 року. Інтернет мовлення почалося 1 лютого 2011 року. Радіостанція віщає 20 годин на добу. Найближчим часом планується запуск мовлення в Нижегородської області, в fm діапазоні.


Програмний формат радіостанції складається з інформаційних, інтерактивних розважальних, і музичних програм і шоу. А музичний формат складається переважно з популярної музики. До вересня 2011 року радіо носило назву «Радіо Рекшино». Після ребрендингу радіостанція змінила назву, логотип, а так само музичний формат.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Марафон»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Марафон» в різних програвачах:

Слухати Радио Марафон(128)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Schranz Radio

   Schranz Radio

«Schranz Radio» — інтернет-радіо, що транслює модну танцювальну музику в стилі техно шранц (techno schranz). Рекомендується справжнім любителям техно культури.

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

CalmStream

   CalmStream

«RadioMirabo» — інтернет-радіо електронної музики в стилях IDM, Ambient, Trip-Hop, Chillout, Lounge, Downtempo, Acid Jazz, Abstract Hip-Hop, Break Beat, Drum n Bass.

DвижениЕ

   DвижениЕ

Радіо «DвижениЕ» — це суміш багатьох стилів і напрямків музики, ретельно відібраних і складених реальними людьми, а не комп'ютерною програмою. Ви почуєте сучасний і класичний…

Радио Премьер

   Радио Премьер

На хвилях «Радіо Прем’єр» звучить українська та зарубіжна музика різних жанрів і напрямів: New Age, Instrumental, Light Pop, Ambient, Electronic, Ethnic, Classic…

16BIT.FM

   16BIT.FM

Радіо 16BIT.FM — прогресивний, актуальний і сучасний проект. Музична концепція радіо — більше музики хорошої і різної, і до біса придумані перепони на шляху до щастя!

Radiolla

   Radiolla

Інтернет-радіо «Radiolla» — вільне міжнародне інтернет-радіо для тих, хто віддає перевагу розміреність і легку музику, джаз, фанк, трохи електроніки, і етно.