Голосувати
за радіо


Радио Мегаполис

Радио МегаполисОфіційний сайт радіостанції «Радио Мегаполис»
Категорія: Поп-музика, Ретро
Країна: Росія Місто: Самара

Музичний формат «Радіо Мегаполіс» — Adult Contemporary (сучасна музика та пісні перевірені часом). Вперше зазвучала в самарському ефірі в грудні 1994-го року. За всі ці роки «Голос Великого Міста» став невід’ємною частиною культурного життя Самари. Окрім музичних блоків в ефірі лунають новини, розважальні та тематичні програми, хіт-парад.

З 2007-го «Радіо Мегаполіс» продовжує успішно працювати у форматі «сучасна музика для дорослих», пропонуючи слухачам золоті хіти 70-х, 80-х і наших днів, Улюблені пісні, з якими пов’язані найяскравіші спогади. «Радіо Мегаполіс» щодня знайомить слухачів з гарячими новинами зі спортивних майданчиків, висвітлює головні суспільно-політичні та культурні події міста, країни та світу.

Посилання для прослуховування «Радио Мегаполис» в різних програвачах:

Слухати Радио Мегаполис(aac)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...