Голосувати
за радіо


Орфей

ОрфейОфіційний сайт радіостанції «Орфей»
Категорія: Класика
Країна: Росія Місто: Москва

На хвилях радіо «Орфей» грає класична музика, найбільш повні зібрання композиторів усіх країн та епох, шедевральні виконання окремих інструментів і оркестрових записів, музика, яка заспокоює, яка проходить через час і покоління. Основне завдання «Орфея» — поширення інструментальної музики та розвиток смаку до неї у населення.

Радіостанція «Орфей» увійшла до золотої культурної спадщини в якості представника Росії в Юнеско в області академічної класичної музики. В її ефірі ведуться концерти класичної музики зі світових концертних залів, у тому числі і російських, прямі трансляції, інтерв'ю з видатними музичними діячами, а також представниками інших видів мистецтва, обговорення та діалоги на тему класичної музики в сучасному світі.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Орфей»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Орфей» в різних програвачах:

Слухати Орфей(32 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Орфей(64 kb)

Слухати в Windows Media Player

Слухати Орфей(128 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- 380982169789 [18.09.2011 | 12:28]

Классическая музыка и рок-два противоположных направления в музыке,но мне очень нравится и то и другое.Не могу объяснить почему.Очень хорошая радиостанция,красивая музыка,качественный звук.Продолжайте в том же духе на радость всем своим радиослушателям.Радио Орфей-вы молодцы!

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

Промінь

   Промінь

Інформаційно-музичний канал «Промінь» — державна радіостанція, яка пропонує приєднатися до розмови на теми політики, економіки та культурного життя України.

Искусство добра

   Искусство добра

Інтернет-радіо «Искусство добра» знайомить своїх слухачів з духовною музикою християнського світу. В ефірі радіо: органна, хорова та інша музика, пізнавальні програми.

Юлдаш радио

   Юлдаш радио

Юлдаш радіо - даний татарське радіо. Оригінальні татарські пісні і етнічні наспіви чергуються з струм-шоу і новинами Башкирії

Радио Classic

   Радио Classic

Радіо Classic - тут звучить популярна класика: традиційні «хіти» і класичні твори в сучасній обробці, салонна музика, попурі з відомих опер, оперет і мюзиклів

Домівка

   Домівка

Радіо «Домівка» — повністю україномовне громадське радіо. Команда радіо складається з ініціативних творчих українців з цілого світу.

Радио звезда

   Радио звезда

Радіо "Зірка" - справжнє чоловіче радіо про армії, зброю і доблесті. В ефірі радіо багато програм про технології озброєння і оборону країни.