Голосувати
за радіо


Радио Премьер

Радио ПремьерОфіційний сайт радіостанції «Радио Премьер»
Категорія: Релакс/Лаунж, Електро, Інструментал
Країна: Україна Місто: Днепропетровск

Радіо Прем’єр — дніпропетровська радіостанція з багаторічною історією. На її хвилях звучить українська та зарубіжна музика різних жанрів і напрямів: New Age, Instrumental, Light Pop-20, Ambient, Electronic, Ethnic, Folk, Classic, Other. Початок мовлення Радіо-Прем’єр — 2 вересня 2006 року. Спочатку мовлення йшло тільки на місцеві дніпропетровські мережі, а згодом і в усьому Інтернеті.

24 години на добу, 7 днів на тиждень Радіо-Прем’єр підбирає для його слухачів музику, яка піднімає рівень ваших вібрацій, музику, яка допомагає думати і сміятися, любити і чекати, вірити і сподіватися. Крім музики ефір Радіо-Прем’єр наповнений досить таки різноманітними програмами, різної спрямованості і на різну аудиторію.

Програми Радіо Прем’єр: «З наших архівів», «Слово поета», «Із золотого фонду», «Гість у студії», «Одна з найкращих композицій».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Премьер»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Премьер» в різних програвачах:

Слухати Радио Премьер(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радио Премьер(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радио Премьер(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Monte Carlo радио

   Monte Carlo радио

Радіо «Монте-Карло» — це радіостанція класу люкс. Унікальний, чіткий, впізнанний формат (light eurodance CHR)

Schranz Radio

   Schranz Radio

«Schranz Radio» — інтернет-радіо, що транслює модну танцювальну музику в стилі техно шранц (techno schranz). Рекомендується справжнім любителям техно культури.

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

CalmStream

   CalmStream

«RadioMirabo» — інтернет-радіо електронної музики в стилях IDM, Ambient, Trip-Hop, Chillout, Lounge, Downtempo, Acid Jazz, Abstract Hip-Hop, Break Beat, Drum n Bass.

PsyRadio

   PsyRadio

Некомерційна інтернет-радіостанція «Psychic Radio Station» пропонує вам зануритися в теплу атмосферу психоделічного і медитаційного звучання.

Релакс радио

   Релакс радио

Релакс радіо - спокійне і розслаблюючу радіо, допомагає розслабитися після роботи, отримати задоволення і полетіти в космос