Голосувати
за радіо


Радио Premium

Радио PremiumОфіційний сайт радіостанції «Радио Premium»
Категорія: Денс/Клаб
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо Premium — професійне музичне інтернет-радіо з особливим, сформованим за півтора року мовлення, музичним форматом. Основний репертуар — ексклюзивна нова і запальна танцювальна музика.

У гостях Радіо Преміум щотижня бувають відомі ді-джеї та музиканти, як Росії, так і світу. Крім цього ефір Радіо Premium відрізняється практично повною відсутністю реклами і великою кількістю подарунків, що розігруються. Радіо Premium — це завжди ексклюзивна нова і запальна танцювальна музика.

Радіо Premium співпрацює з великими російськими та зарубіжними лейблами і рекорд-компаніями, а також клубами, магазинами та іншими закладами.

Початок мовлення в Інтернеті — 25 січня 2007 року.

Програми Радіо Преміум: Royal Clubbing, Underground Session, Promo Style, Street Life.

Провідні ведучі і ді-джеї Радіо Premium: Іван Мов, Алекс Сендлер, DJ Romanov, DJ Kiriloff, DJ Mixon, DJ Sveta, DJ Sveta, Карина Обломова, Алекс Сендлер, Настасья Березанська, Світлана Дрожжина.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Premium»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Premium» в різних програвачах:

Слухати Радио Premium(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радио Premium(64 kb)

Слухати в Winamp

Слухати Радио Premium(48 kb)

Слухати в Winamp

Слухати Радио Premium(16 kb)

Слухати в Winamp

Слухати Радио Premium(32 kb)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

- admin [24.01.2013 | 08:45]

Первое цифровое танцевальное радио премиум слушать онлайн без регистрации и в хорошем качестве

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

JDJ-Radio

   JDJ-Radio

«JDJ-Radio» — київське радіо для молодих і прогресивних любителів клубної музики! На хвилях цього радіо звучать тільки кращі новинки і визнані хіти музики в стилях house, electro...

Мега-Транслит Radio

   Мега-Транслит Radio

«Мега-Трансліт Radio» — некомерційна радіостанція, що веде постійне мовлення різноманітної танцювальної музики. Для слухачів є можливість вибору композицій з каталогу.

Радио трансмиссия

   Радио трансмиссия

Радіо трансмісія або radio trancemission - це один з проектів радіо рекорд на тему танцювальної транс музики

Радио рекорд клаб

   Радио рекорд клаб

Радіо рекорд клаб - відбірна танцювальна музика в стилі house, tech house, progressive. Найкраще клубне радіо Росії, клабери підключайтесь!

Music Boom

   Music Boom

«Мusic Boom» — міжнародне некомерційне радіо, що транслює свої програми з Донецька (Україна). В ефірі радіо «Мusic Boom» звучать як зарубіжні, так і українські популярні треки.