Голосувати
за радіо


Радио рекорд клаб

Радио рекорд клабОфіційний сайт радіостанції «Радио рекорд клаб»
Категорія: Денс/Клаб
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо рекорд клаб - відбірна танцювальна музика в стилі house, tech house, progressive. Найкраще клубне радіо Росії, клабери підключайтесь!

Найкраще клубне радіо продюссируемое DJ tr-meet гарантує якісне звучання електронної музики і тільки нові треки.

Радіо рекорд клаб онлайн створювалося спочатку як частина "Радіо рекорд", але потім відокремилося в окрему гілку, а потім і в окремий радіоканал. З кожним роком стає все більше музики в стилі House і Club house.

У нас відмінна якість 128 Кб/сек відмінного клубного онлайн радіо. Record Club - даний молодіжне танцювальне радіо!

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио рекорд клаб»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио рекорд клаб» в різних програвачах:

Слухати Радио рекорд клаб(128)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- admin [28.01.2013 | 11:13]

Ну как радио рекорд клаб? Очень даже нормально, мало рекламы, много музыки и без регистрации. То, что надо для нормального онлайн радио

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

JDJ-Radio

   JDJ-Radio

«JDJ-Radio» — київське радіо для молодих і прогресивних любителів клубної музики! На хвилях цього радіо звучать тільки кращі новинки і визнані хіти музики в стилях house, electro...

Мега-Транслит Radio

   Мега-Транслит Radio

«Мега-Трансліт Radio» — некомерційна радіостанція, що веде постійне мовлення різноманітної танцювальної музики. Для слухачів є можливість вибору композицій з каталогу.

Радио трансмиссия

   Радио трансмиссия

Радіо трансмісія або radio trancemission - це один з проектів радіо рекорд на тему танцювальної транс музики

Music Boom

   Music Boom

«Мusic Boom» — міжнародне некомерційне радіо, що транслює свої програми з Донецька (Україна). В ефірі радіо «Мusic Boom» звучать як зарубіжні, так і українські популярні треки.

Радио Premium

   Радио Premium

Радіо Premium — професійне музичне інтернет-радіо з особливим, сформованим за півтора року мовлення, музичним форматом. Ексклюзивна нова і запальна танцювальна музика.