Голосувати
за радіо


Радио Си

Радио СиОфіційний сайт радіостанції «Радио Си»
Категорія: Рок, Ретро
Країна: Росія Місто: Екатеринбург

Радіо Сі - краще радіо Єкатеринбурга. Слухайте онлайн радіо сі: ретро і рок хіти а так само пізнавальні програми і новини. Ось найцікавіші програми з ефіру радіо Сі:

Романтичний вечір - найкращі пісні про кохання і найкрасивіші балади! Чудове вечірнє настрій і музично-романтичну завершення дня!

День народження кожен день - радіо СІ робить подарунки кожен день! Вранці в будні дні ми називаємо дату і розігруємо 1 000 рублів серед тих, хто народився в названий день.

Ведучому властиво помилятися - вранці в будні ви можете отримати приємний і цінний подарунок від Радіо СІ. Досить помітити «помилку» ведучого, додзвонитися першим і виправити її!

Три невідомих - дізнайтеся, хто співає, можна справді додзвонитися на Радіо СІ першим і виграйте хороший приз! Це найпопулярніша передача на Радіо Сі.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Си»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Си» в різних програвачах:

Слухати Радио Си(128)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- admin [24.01.2013 | 08:07]

Рекомендуем слушать онлайн радио Си - вечные хиты 80х и 90х годов

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

Biker-FM

   Biker-FM

Рок 
«Biker-FM» — перша незалежна інтернет радіостанція для байкерів, мотоциклістів і просто шанувальників гарної рок музики. Це перша радіостанція для байкерів та мотоциклістів…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Є! Радіо

   Є! Радіо

Рок 
«Є! Радіо» — українська музична інтернет-радіостанція, що транслює справжню українську музику. В ефір входять пісні виключно українською мовою.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Radio ROKS Україна

   Radio ROKS Україна

Рок 
«Радіо РОКС Україна» — перша недержавна комерційна інформаційно-музична радіостанція. Існує з березня 1992-го року. Основний музичний формат — рок.