Голосувати
за радіо


Радио спорт

Радио спортОфіційний сайт радіостанції «Радио спорт»
Категорія: Ретро, Інструментал, Спорт, Новини
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо "Спорт" - професійна спортивна аналітика від відомих журналістів а так само свіжі новини кожні 15 хвилин і унікальні інтерв'ю із зірками світового спорту.

Основні завдання радіо "Спорт" - поширення якісної інформації та програм спортивної і околоспортивною тематики. Пропаганда професійного та аматорського спорту, олімпійського руху.

На радіо "Спорт" ведеться пропаганда здорового способу життя, активних форм дозвілля, міжнародного і внутрішнього туризму. Підтримка і розвиток професійного та аматорського спорту в регіонах Росії.

Підвищення освітнього рівня населення по відношенню до історії спорту, традиціям і методиками здорового способу життя. Створення культурної традиції руху уболівальників і спортивних фанатів.

Відродження славних традицій спортивного руху в Росії. Зниження соціальної напруженості, відволікання населення від алкоголізму, наркотиків і злочинності через залучення його в світ спортивного життя.

В ефірі радіо "Спорт" найактуальніші та популярні передачі: Теорія Змови, «ЛЮДИ СПОРТУ», Особистий залік, Гостьова трибуна і багатьма іншими.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио спорт»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио спорт» в різних програвачах:

Слухати Радио спорт(128)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радио спорт(128)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- admin [06.03.2013 | 09:16]

Последние нвости из мира спорта слушать на радио "Спорт". Интервью со спортсменами о футболе хоккее, волейболе и других видах спорта

[відповісти]

- tgi65 [20.07.2013 | 16:41]

Шикарное радио!

[відповісти]

- tgi65 [21.07.2013 | 06:16]

Шикарное радио!

[відповісти]

- tgi65 [21.07.2013 | 10:31]

Шикарное радио!

[відповісти]

- tgi65 [21.07.2013 | 15:28]

Шикарное радио!

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Вести ФМ

   Вести ФМ

«Вести ФМ» — цілодобове інформаційне радіо. Інформаційні пріоритети: міжнародна політика та економіка; події в Росії; спорт, високі технології, культура.

RTS FM

   RTS FM

RTS FM - міжнародна радіостанція нового покоління, що використовує передові інформаційні технології. Все про світ грошей, акцій та фінансів в цілому

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.