Голосувати
за радіо


Радио трансмиссия

Радио трансмиссияОфіційний сайт радіостанції «Радио трансмиссия»
Категорія: Денс/Клаб
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо трансмісія або radio trancemission - це один з проектів радіо рекорд на тему танцювальної транс музики.

Даний проект продюсує DJ номер 1 в Росії - DJ Feel. Розмах радіо трансмісія і якість дуже нехарактерні для Росії, це безумовно краще танцювальне радіо нашої країни. І навіть краще самого радіо "Рекорд".

Цікаво відзначити, що на радіо є тематичні передачі про культуру та новинки транс музики. В ефірі регулярно лунають свіжі сети від Tiesto, Armin Van Buuren, Above and Beyond та інших трансовиков-витівники.

Радіо трансмісія відмінний приклад того, як потрібно робити молодіжне радіо: побільше якісної танцювальної музики, менше реклами і балаканини. Однозначно рекомендуємо дане транс радіо!

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио трансмиссия»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио трансмиссия» в різних програвачах:

Слухати Радио трансмиссия(128)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- admin [27.01.2013 | 09:36]

Добавили лучшее транс радио онлайн - радио трансмиссия или по-английски radio trancemission. Максимум энергии и музыки!

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

JDJ-Radio

   JDJ-Radio

«JDJ-Radio» — київське радіо для молодих і прогресивних любителів клубної музики! На хвилях цього радіо звучать тільки кращі новинки і визнані хіти музики в стилях house, electro...

Мега-Транслит Radio

   Мега-Транслит Radio

«Мега-Трансліт Radio» — некомерційна радіостанція, що веде постійне мовлення різноманітної танцювальної музики. Для слухачів є можливість вибору композицій з каталогу.

Радио рекорд клаб

   Радио рекорд клаб

Радіо рекорд клаб - відбірна танцювальна музика в стилі house, tech house, progressive. Найкраще клубне радіо Росії, клабери підключайтесь!

Music Boom

   Music Boom

«Мusic Boom» — міжнародне некомерційне радіо, що транслює свої програми з Донецька (Україна). В ефірі радіо «Мusic Boom» звучать як зарубіжні, так і українські популярні треки.

Радио Premium

   Радио Premium

Радіо Premium — професійне музичне інтернет-радіо з особливим, сформованим за півтора року мовлення, музичним форматом. Ексклюзивна нова і запальна танцювальна музика.