Голосувати
за радіо


Радіо Трек

Радіо ТрекОфіційний сайт радіостанції «Радіо Трек»
Категорія: Топ Хітс
Країна: Україна Місто: Рівне

«Радіо Трек» — перша і єдина місцева FM-радіостанція на Рівненщині. Ефірне мовлення радіостанції розпочалося у липні 1997 року. Музичний формат «Радіо Трек» — краща сучасна музика для дорослих (Hot AC). Тут працюють дотримуючись усіх канонів ефективного радіопрограмування, уважно відслідковуючи уподобання аудиторії.

Постійний контакт з аудиторією, орієнтація на смаки, жвавий відгук на події, що є актуальним для регіону забезпечує успіх «Радіо Трек». Резонансні промо-акції, святкові кампанії, відомі люди у прямому ефірі, імпрези та багатотисячні концерти давно стали невід’ємним атрибутом «Радіо Трек».

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радіо Трек»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радіо Трек» в різних програвачах:

Слухати Радіо Трек(256 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радіо Трек(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- patron [23.02.2011 | 08:09]

Хорошое радио.С удовольствием буду слушать.Особено ББ с Борнео.Кстати привет тебе Паша....Много денег

[відповісти]

- antoniys_806 [03.09.2011 | 10:35]

Радио из любимого города слушаю иногда вспоминаю свой город а сам живу в Харькове

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Русское Радио (Україна)

   Русское Радио (Україна)

«Русское Радио — Україна» є однією з найбільш розгалужених радіомереж України. Популярність «Російського Радіо» полягає в ретельному відборі і тестуванні пісень, що звучать в ефірі.

Радіо 24

   Радіо 24

Інтернет-радіо «Радіо 24» — нова інформаційно-музична радіостанція, що стане незмінним інформаційним супутником кожної сучасної людини, котра прагне йти в ногу з вимогами часу.

Радио 7

   Радио 7

На «Радіо 7» не існує кордонів і національних пріоритетів — тут чудово поєднуються італ-диско, хіти американської, французької та англійської естради.

Хит FM

   Хит FM

Радіо «Хіт-FM» — радіо популярної на даний момент музики. В ефірі цього радіо звучать тільки стовідсоткові російські та зарубіжні хіти ( у співвідношенні 50/50).