Голосувати
за радіо


Радио Ваня

Радио ВаняОфіційний сайт радіостанції «Радио Ваня»
Категорія: Поп-музика, Ретро
Країна: Росія Місто: Санкт-Петербург

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція, що веде мовлення в Інтернеті. Тут звучатить сучасна поп-, поп-рок музика і композиції 90-х (Ю. Шатунов, Руки Вверх, Краски, Иванушки Int, Дискотека Авария та ін.) Також в ефірі радіо «Ваня» зустрічаються й інші композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Програми радіо «Ваня»: Конкретные известия, Гаражане, Технический совет, Желаю песню, Зацени свежак. Програма за заявками «Желаю песню!» на радіо хвилі з 13:00 до 14:00, і ввечері з 21:00 до 22:00 по Пітеру.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Ваня»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Ваня» в різних програвачах:

Слухати Радио Ваня(64 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- TIGR777 [21.07.2012 | 08:01]

радио точка просто суперская . спасибо всем кто запустл в жизнь такое чудо.Много денега как узнать на какой вы чистоте

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...