Голосувати
за радіо


Радио Зенит

Радио ЗенитОфіційний сайт радіостанції «Радио Зенит»
Категорія: Спорт
Країна: Росія Місто: Санкт-Петербург

Радіо «Зеніт» — петербурзька інформаційно-музична спортивна радіостанція. Вперше футбольний клуб створив власну радіостанцію на радість петербуржців — шанувальників спорту і футбольних уболівальників. При цьому радіо «Зеніт» — більше ніж спортивне радіо. Основний ухил ефіру зроблений на новини, аналітичні передачі, авторські програми.

Велике значення на радіо «Зеніт» надається прямому спілкуванню зі слухачами. Більшість програм йде в прямому ефірі, що дає можливість вести активний діалог. Початок мовлення радіо «Зеніт» — 20 жовтня 2007 року.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Зенит»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Зенит» в різних програвачах:

Слухати Радио Зенит(96 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

Слухати Радио Зенит(32 kb aac)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Радіо Ера

   Радіо Ера

Радіо Ера є першою і єдиною в Україну розмовною радіостанцією сучасного формату, причому такого, де ретельно дотримується принцип об’єктивної подачі інформації

УР-1

   УР-1

Ефір першого каналу державної радіокомпанії України складається з інформаційних, музичних, соціально-економічних, літературних, дитячих… програм.

Радио спорт

   Радио спорт

Радіо спорт - професійна спортивна аналітика від відомих журналістів а так само свіжі новини кожні 15 хвилин і унікальні інтерв'ю із зірками світового спорту

Радио России

   Радио России

«Радіо Росії» — федеральна радіостанція загального формату, що виготовляє всі види радіо-продукції — інформаційні, суспільно-політичні, музичні, літературні, дитячі програми.

Фанат1к

   Фанат1к

Радіо «Фанат1к» — перше радіо фанів футбольного клубу «Спартак». На його хвилях йде обговорення російського та європейського футболу а також проводяться аудіо трансляції матчів.