Голосувати
за радіо


Радио Радио

Радио РадиоОфіційний сайт радіостанції «Радио Радио»
Категорія: Поп-музика, Рок, Денс/Клаб, Ретро
Країна: Росія Місто: Москва

Музичний формат радіостанції «Радио Радио» виходить за рамки традиційних уявлень про музичний форматі як такий. Це унікальний, гармонійний синтез старого і нового, змішання музичних стилів і напрямів від класичного рок-н-ролу до ультрасучасної клубної музики.

Програми: «Народный Хит-парад», «Регион-Прорыв», «Музыкальный Экспресс», «Клубный Патруль», «ЭтоТехника», «Madwave On Air» і т.д.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радио Радио»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радио Радио» в різних програвачах:

Слухати Радио Радио(128)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- admin [18.02.2013 | 07:44]

Странное название радио радио слушать онлайн пусть не вводит в ступор, здесь настоящий рок-н-ролл и Элвис Пресли жив!!!!!!!!!

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

KISS FM

   KISS FM

KISS FM — перша танцювальна радіостанція Україні. Саме з її появою на просторах українського радіомовлення вперше з’явився популярний в Європі радіоформат — DANCE.

FreshBeat Radio

   FreshBeat Radio

«FreshBeat Radio» — багатожанрова станція, заснована в 2009 році. Ми — краще онлайн радіо для тих, хто любить електронну клубну музику, але не хоче морочитися з приводу певних стилів…

Trance Energy

   Trance Energy

«Trance Energy» — це танцювальне онлайн радіо, що дозволяє слухати музику в стилі транс. Проект створений для того, щоб дарувати його слухачам тільки гарні емоції.

Biker-FM

   Biker-FM

Рок 
«Biker-FM» — перша незалежна інтернет радіостанція для байкерів, мотоциклістів і просто шанувальників гарної рок музики. Це перша радіостанція для байкерів та мотоциклістів…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.