Голосувати
за радіо


Радиус ФМ

Радиус ФМОфіційний сайт радіостанції «Радиус ФМ»
Категорія: Топ Хітс, Новини, Культура
Країна: Білорусь Місто: Мінськ

Формат мовлення «Радиус-FM» є інформаційно-музичним у співвідношенні 60/40. Музичний формат радіостанції — АС (Adult Contemporary), тобто сучасна, активна, динамічна музика для дорослих. Тільки нові і кращі хіти білоруської, російської та західної музичної сцени. Вперше «Радиус-FM» вийшов в ефір 12 липня 2003 року в Мінську.

Інформаційне наповнення «Радиус-FM» складається з головних новин політики, бізнесу, фінансів, спорту, науки і культури, пізнавально-розважальних програм, коротких сюжетів про музику і кіно, історію та живу природу, науку і шоу-бізнес. Аналітика та ток-шоу. Актуальні інтерв’ю, консультації та огляди, корисні поради та коментарі експертів.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радиус ФМ»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радиус ФМ» в різних програвачах:

Слухати Радиус ФМ(32 kb)

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

Коментарів поки ще нема. Ви можете бути першим!

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Вести ФМ

   Вести ФМ

«Вести ФМ» — цілодобове інформаційне радіо. Інформаційні пріоритети: міжнародна політика та економіка; події в Росії; спорт, високі технології, культура.

RTS FM

   RTS FM

RTS FM - міжнародна радіостанція нового покоління, що використовує передові інформаційні технології. Все про світ грошей, акцій та фінансів в цілому

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».

FM Галичина

   FM Галичина

«FM Галичина» — це доволі велика територія мовлення і бажання орієнтуватися на дорослу аудиторію, яка не просто слухає радіо як фон, а яка трактує його як джерело інформації...

Русское Радио (Россия)

   Русское Радио (Россия)

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою.

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Радіо Ера

   Радіо Ера

Радіо Ера є першою і єдиною в Україну розмовною радіостанцією сучасного формату, причому такого, де ретельно дотримується принцип об’єктивної подачі інформації