Голосувати
за радіо


Ретро FM

Ретро FM
Категорія: Ретро
Країна: Росія Місто: Москва

Радіо «Ретро FM» — радіо основою якого є музика (пісні). Саме пісенному ряду творці радіоканалу віддають пальмову гілку першості, свідомо не обтяжуючи ефір великою кількістю спеціальних програм і рубрик.

На сьогоднішній день «Ретро FM» є чи не єдиною радіостанцією, слухачі котрої можуть не хвилюватися за долю пісні, що звучить, знаючи, що її не обірвуть на півслові, не «засиплють» рясними текстовими репліками «ні про що». Формат — Gold. В ефірі звучить радянська, російська і зарубіжна музика 1970-х — 1990-х років.

Ведучі радіо «Ретро FM»: Олексій Дружинін, Олег Чумаков, Алла Марченко, Андрій Соколов, Олександр Панкратов, Сергій Майоров, Настя Лапіна.

Програми радіо «Ретро FM»: Автомотів, Бажаю Вам…

«Радіо Ретро FM» більше не працює, або в нього нема робочих посилань для прослуховування. Але в нас є безліч інших добрих радіо! Натисніть тут для обрання цікавого Вам.

Якщо Вы володієте робочим посиланням для прослуховування цього радіо — скористайтеся посиланням «Додати потік», що розміщене відразу під цим текстом.

                

Останні коментарі

- Lenysya83 [14.09.2011 | 11:05]

отличное, ненавязчивое радио...Много денег

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Радио Шансон

   Радио Шансон

Радіо «Шансон» — російська мережева музично-інформаційна радіостанція. Репертуар «Шансону»: шансон, авторська пісня, традиційний та сучасний міський романс…

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильне радіо» — мережевна музично-інформаційна радіостанція. Репертуар радіо: авторська пісня, міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз…

Милицейская волна

   Милицейская волна

На Радіо «Міліцейська хвиля» музика займає значну частину ефірного часу: золоті хіти 80-90-х, ретро в сучасному звучанні, саундтреки з улюблених вітчизняних фільмів…

Пионер ФM

   Пионер ФM

«Піонер ФM» — це радіо для тих, хто був піонером, знає, що таке «контроша», «матіка» і «тубзік», хто ходив на «групу подовженого дня», стрибав «в гумку»…