Категорія: Рок

Biker-FM

   Biker-FM

Рок 
«Biker-FM» — перша незалежна інтернет радіостанція для байкерів, мотоциклістів і просто шанувальників гарної рок музики. Це перша радіостанція для байкерів та мотоциклістів…

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Є! Радіо

   Є! Радіо

Рок 
«Є! Радіо» — українська музична інтернет-радіостанція, що транслює справжню українську музику. В ефір входять пісні виключно українською мовою.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

Radio ROKS Україна

   Radio ROKS Україна

Рок 
«Радіо РОКС Україна» — перша недержавна комерційна інформаційно-музична радіостанція. Існує з березня 1992-го року. Основний музичний формат — рок.

Є! Рок Радіо

   Є! Рок Радіо

Рок 
«Є! Рок Радіо» — українська музична інтернет-радіостанція, що транслює українську і світову музику в стилі рок. Основний час ефіру «Є! Радіо» віддано сучасній музиці.

Krueger FM

   Krueger FM

«Krueger FM» — інтернет-радіо, що транслює музику в стилях Melodic Death, Black, Thrash, Doom, Modern Метал і т.д. Особливістю піджанру Melodic Death є велика кількість мелодики…

DвижениЕ

   DвижениЕ

Радіо «DвижениЕ» — це суміш багатьох стилів і напрямків музики, ретельно відібраних і складених реальними людьми, а не комп'ютерною програмою. Ви почуєте сучасний і класичний…

Metal on Air

   Metal on Air

Рок 
«Metal on Air» — онлайн-радіо не для людей зі слабкими нервами, а для справжніх шанувальників важкого металу, особливо Melodic Death Metal. Ідея радіо «Metal on Air» виникла…

DMR-Radio

   DMR-Radio

Depressive Metal Rock Radio (DMR-Radio) — некомерційне цілодобове радіо створене як альтернатива іншим, більш традиційним каналам. Його метою є пропаганда музики...

Colorsound

   Colorsound

Радіо Colorsound — це інтернет-проект, метою якого є розвиток online media в Україні. Репертуар, яким наповнений ефір радіо Colorsound на 80% складається з «класичного» Року…

Радио Точка

   Радио Точка

«Радіо Точка» — недержавна музично-інформаційна радіостанція, що веде мовлення з Донецька. В ефірі домінує молодіжна музика: RnB, hip-hop, пост-радянський рок і поп-рок.

Radio ROKS

   Radio ROKS

Рок 
Радіо РОКС — одна з перших незалежних комерційних радіостанцій FM діапазону. Формат мовлення — музично-інформаційне радіо, музичне наповнення — рок-музика.

Радио Ультра

   Радио Ультра

ULTRA — культова московська музична радіостанція. По праву вважається єдиною станцією в Росії, що повністю присвячена альтернативній та прогресивній молодіжній музиці.

Радио Рок-Онлайн

   Радио Рок-Онлайн

Інтернет-радіо «Rock-Online» (Рок Онлайн) — перша в Росії рок-радіостанція, яка дає можливість будь-якій групі, що грає рок, заявити про себе і знайти своїх шанувальників.

Радио Радио

   Радио Радио

Музичний формат радіостанції «Радио Радио» виходить за рамки традиційних уявлень про музичний форматі як такий. Це унікальний, гармонійний синтез старого і нового, змішання музичних…

Торт фм

   Торт фм

Торт фм радіо яке назавжди змінить Ваше уявлення про світ музики та ігор! Тільки у нас можна знайти гарячі новини геймдева, навчитися перемагати в іграх будь-яких жанрів і на будь-яких платформах або прославитися на весь рунет

Джем FM

   Джем FM

Рок 
Філософія радіо «Джем FM» — бути близькими за духом до своїх слухачів. Музичний формат радіо «Джем FM» — український і російський поп-рок, а також краща західна поп-рок музика…

Промінь

   Промінь

Інформаційно-музичний канал «Промінь» — державна радіостанція, яка пропонує приєднатися до розмови на теми політики, економіки та культурного життя України.

MAXIMUM

   MAXIMUM

Радіо «MAXIMUM» — одна з двох перших комерційних російсько-американських радіостанцій, що в даний час є однією з найпопулярніших музичних станцій в Москві і ще в більш ніж 20 містах Росії.

A-rock

   A-rock

A-rock — музичне інтернет-радіо, що транслює в основному музику різних напрямків у стилі рок: альтернативний рок, блюз-рок, метал, панк-рок, хард-рок і т. д. і т. п.

Дизель

   Дизель

У цілодобовому ефірі «Радіо Дизель» кращі композиції 1960–1990 років, в стилі класичного року, панк-року і релаксуючих композицій: Ozzy Osborne, Dio, Eagles, Foreigner, Deep Purple…

Молоде радіо

   Молоде радіо

Формат «Молодого радіо» — сучасна українська музика різних стилів і напрямків (від поп і диско до року і техно), різних музичних поколінь, «розкручених» і зовсім молодих груп.

iRadio

   iRadio

iRadio» ? інтернет-радіо, що веде мовлення з міста Херсон. Формат радіо - Rock/Alternative. Мета «iRadio» - створити повноцінний інформаційно-розважальний інтернет-ресурс для мешканців Херсона.

Red-Radio [Station]

   Red-Radio [Station]

«Red Radio [Station]» — унікальна онлайн-радіостанція, що дозволяє поринути в атмосферу класичного року, альтернативи, метала, панку і ска.

Core Radio!

   Core Radio!

«Core Radio!» — безкоштовне інтернет-радіо для любителів важкої музики. На її хвилях ви можете слухати музику в стилях post-hardcore, hardcore, deathcore, metalcore…

Наше Радио (Россия)

   Наше Радио (Россия)

Рок 
«Наше Радіо» — одна з провідних російських станцій. «Наше Радіо» єдина станція, що не боїться ставити в ефір нових нікому невідомих, але талановитих музикантів.

Fun Radio

   Fun Radio

Рок 
Fun Radio веде мовлення в форматі EHR (European Hit Radio). Назва Fun Radio, відповідає настрою програм. З цією станцією комфортно знаходитсь в будь який час.

Новое Чистое Радио

   Новое Чистое Радио

Рок 
Нове Чисте Радіо — рок-орієнтована станція, що комбінує сучасний рок, бріт-поп рок, інді і класичний рок. Проект покликаний нести кращу музику у найвищій якості.

Радио Такт

   Радио Такт

Рок 
Радіо «ТАКТ» — незалежна вінницька FM-радіостанція. Ми самі визначаємо музичну політику станції і самі вирішуємо всі питання, що стосуються ефіру.

Далматин

   Далматин

Радіо «Далматин» — черкаське радіо з божевільними, суперовими ведучими, що веде своє мовлення з 2004 року. Формат радіо — «Gold AC» (золоті хіти XX століття).

@Plus Rock

   @Plus Rock

Рок 
Радіо «Aplus ROCK» — рок-канал першої інтернет-станції Республіки Білорусь Аплюс радіо. Стиль радіо «Aplus ROCK» — сучасна західна і вітчизняна рок-музика.

ChroniX Aggression

   ChroniX Aggression

«ChroniX Radio» — це не просто агресивне радіо в стилі хард і метал. ChroniX Radio вважається кращою інтернет-радіостанцією в англомовному інтернеті в категоріях Rock/Active/Metal.

Рында

   Рында

Рок 
Радіо «Ринда» — тверське молодіжне інтернет-радіо, що працює для поліпшення вашого настрою. На його хвилях завжди звучить найсвіжіше, актуальне, хіт-паради, конкурси з…

Заневский Канал

   Заневский Канал

Основний канал мовлення радіо «Заневський Канал» транслює музику самих різних напрямів — від джазу і року до традиційної електроніки і танцювальної музики 90-х.

Фонтанка.FM

   Фонтанка.FM

Рок 
«Fontanka.FM» — професійна петербурзька інтернет-радіостанція. В основі мовлення свіжі новини, авторські програми, коментарі експертів, аналітика та музика в стилі рок.

Post-Radio

   Post-Radio

«Post-Radio» — авторське радіо, що зійшло з колії масовості й популярності. Ми прокладаємо свій шлях, творимо особисту історію, визначаємо міру речей, просто ділимося тим, що знайшли самі.

Самара-Максимум

   Самара-Максимум

Рок 
«Радіо Самара-Максимум» — перша в Самарському регіоні, незалежна музична радіостанція, організована в 1992 році. На відміну від інших, що з'явилися пізніше і ретранслює…

Andre FM

   Andre FM

Християнське радіо «Andre FM» є першою християнською інтернет-радіостанцією в Росії, що грає американську християнську музику в стилях AOR, Melodick rock, Rock, CCM...

Под крышей

   Под крышей

«Радио под крышей» — інтернет-радіо без формату для душі та настрою. У його ефірі можна почути музику різних стилів, але основний з них - рок. Так само в сітці мовлення є й...