Голосувати
за радіо


RU FM

RU FMОфіційний сайт радіостанції «RU FM»
Категорія: Ретро
Країна: Росія Місто: Москва

RU FM - відбірна російськомовна музика, що охоплює всі етапи і жанри становлення російської музичної індустрії. Так само як у жодної людини не може бути пристрасті тільки до одного стилю або однієї музичної епохи, RU FM не підкоряється цим категоріям. Ми ставимо для вас музику, яка подобається нам самим. Сучасна музика переплітається з хітами минулого.

Сучасна культурно-естетична дійсність російськомовної популярної музики мало в кого викликає позитивні емоції через багатьох причин. Часто ми воліємо що-те, нехай і обридле, але перевірене, ніж піти на експеримент і спробувати нове.

Практично у всіх мовах, а особливо в російському, існує колосальна різниця між дієсловами «чути» і «слухати». Абсолютно всі звуки навколо нас потрапляють в діапазон першого, а привернути інтерес і зацікавити слухача вдається тільки кращим. RU FM допомагає почути даний радіо.

RU FM – це улюблені хіти 90-х, якісні новинки, найскандальніші відкриття світу андеграунду, а також останні новини зі світу музики і авторські програми. В системі музичних координат радіостанції RU FM ці потоки перетинаються.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «RU FM»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «RU FM» в різних програвачах:

Слухати RU FM(192)

Слухати в Windows Media Player

Слухати RU FM(192)

Слухати в Winamp

                

Останні коментарі

- admin [11.03.2013 | 06:48]

Радио ру фм одно из самых нестандартных онлайн радио. Хиты прошлого столетия во всей красе

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Радио Шансон

   Радио Шансон

Радіо «Шансон» — російська мережева музично-інформаційна радіостанція. Репертуар «Шансону»: шансон, авторська пісня, традиційний та сучасний міський романс…

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильне радіо» — мережевна музично-інформаційна радіостанція. Репертуар радіо: авторська пісня, міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз…

Милицейская волна

   Милицейская волна

На Радіо «Міліцейська хвиля» музика займає значну частину ефірного часу: золоті хіти 80-90-х, ретро в сучасному звучанні, саундтреки з улюблених вітчизняних фільмів…

Пионер ФM

   Пионер ФM

«Піонер ФM» — це радіо для тих, хто був піонером, знає, що таке «контроша», «матіка» і «тубзік», хто ходив на «групу подовженого дня», стрибав «в гумку»…