Голосувати
за радіо


Русское Радио (Россия)

Русское Радио (Россия)Офіційний сайт радіостанції «Русское Радио (Россия)»
Категорія: Топ Хітс, Поп-музика
Країна: Росія Місто: Москва

«Русское Радио» — перша національна радіостанція Росії, що втілила новий принцип мовлення та використовує в своєму ефірі музичні твори лише російською мовою. «Русское Радио» — це краща російська музика минулого часу і наших днів, останні хіти та цікаві і рейтингові програми. Щогодини в ефірі «Російського Радіо» найгарячіші та актуальні новини від «Російської Служби Новин», яка представляє слухачам найавторитетніші експертні оцінки і думки і самі достовірні джерела інформації.

За підсумками року визначаються номінанти щорічної церемонії вручення премії «Золотий Грамофон», що проходить у Кремлі, починаючи з 1996 року. Саме тоді «Русское Радио» заснувало народну музичну премію «Золотий Грамофон», яка на даний момент є найпрестижнішою нагородою для вітчизняних артистів. Початок мовлення в ефірі — 2 серпня 1995 року в Москві.

Провідні ведучі і ді-джеї «Російського Радіо»: Алла Довлатова, Сергій Звєрєв, Віктор Травін, Олена Бородіна, Дмитро Оленін, Злата, Аліса Селезньова, Іван Тарелкін, Галя Корнєва, Дмитро Лебедєв, Макс Орлов, Олена Кутузова, Жека Дубов, Вадим Данілін.

Шоу-програми «Російського Радіо»: Апельсин-шоу, Соняшник-шоу, Золотий Грамофон, заявити!, Добра година, Дембельський альбом, Право керма.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Русское Радио (Россия)»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Русское Радио (Россия)» в різних програвачах:

Слухати Русское Радио (Россия)(96)

Слухати в Winamp

Слухати в RealPlayer

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- Lenysya83 [14.09.2011 | 11:21]

Оч хорошое радио, НО рекламы больше, чем музыки, к сожалению...((((

 

[відповісти]

- sergo.yugni@i.ua [25.09.2011 | 02:40]

Да да да! Согласен))))))))))

[відповісти]

- admin [15.01.2013 | 06:11]

Ну чем популярнее радио, тем больше рекламы. Однако слушать Русское радио онлайн бесплатно можно без проблем и в любом удобном месте, где есть интеренет и компьютер

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио NS

   Радио NS

«Радио NS» — найбільша національна мережа радіомовлення Казахстану. Початок мовлення радіо — 6 березня 1995 року. Більш «доросла» музика, більше новин та корисної інформації…

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

Europa Plus (Россия)

   Europa Plus (Россия)

«Europa Plus Росія» — російська комерційна музично-інформаційна радіостанція. Станція існує як ефірна з квітня 1990-го року. Мовлення в Інтернеті веде з червня 2003-го.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Радио Шторм

   Радио Шторм

Радіо «Шторм» — нове, таке що активно розвиваються інтернет-радіо. Мета радіо — охопити максимум інтернет простору і донести найпопулярніше і нове зі світу музики.

Радио Ангелов

   Радио Ангелов

«Радио Ангелов» — некомерційне громадське музичне інтернет-радіо, створене в листопаді 2007 року. Радіо дає можливість слухати нестандартну музику, яку важко знайти...

UAFM

   UAFM

«UAFM RADIO» — музична розважальна онлайн радіостанція розрахована на широке коло слухачів. Тут ти можеш почути як і новинки популярної музики так і хіти 90-тих.

Europa Plus (Україна)

   Europa Plus (Україна)

«Europa Plus Україна» — популярна українська комерційна музично-інформаційна радіостанція, що вийшла з російської радіомережі «Europa Plus».