Категорія: Шансон

Радио Шансон

   Радио Шансон

Радіо «Шансон» — російська мережева музично-інформаційна радіостанція. Репертуар «Шансону»: шансон, авторська пісня, традиційний та сучасний міський романс…

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильне радіо» — мережевна музично-інформаційна радіостанція. Репертуар радіо: авторська пісня, міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз…

Радио «Охотников и Рыбаков»

   Радио «Охотников и Рыбаков»

Радіо «Охотников и Рыбаков» — це пісні про полювання і риболовлю, байки, оповідання, гумор мисливців і рибалок, ну і звичайно ж незабутні душевні історії про полювання і риболовлю.

Шансон 24

   Шансон 24

Радіо «Шансон 24» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення музику в стилі «російський шансон» або «блатняк». Слоган радіо — «Шансон 24 — пісні волі і неволі».

Радіо Шансон

   Радіо Шансон

Радіо «Шансон» — мережева музично-інформаційна радіостанція. Відмінною рисою радіостанції «Шансон» є органічний взаємозв’язок віршів і музичного аранжування.

Душа Кавказа

   Душа Кавказа

«Душа Кавказу» — онлайн радіо, яке можна слухати в Інтернеті. На хвилях цієї радіостанції звучить кавказька естрада, кавказький і російський шансон, новітні хіти.

RadioLobnia

   RadioLobnia

Інтернет радіостанція «RadioLobnia» створена на початку 2011 року. Мови трансляції: англійська, французька, російська. Формат музики: disco, relax, instrumental, chanson.

Кабриолет

   Кабриолет

На радіо «Кабриолет» звучить шансон, улюблений слухачами різних поколінь. Шансон «Кабріолета» далекий від блатного і тюремного жанру, це теми і мелодії міського романсу.

Шансон Кафе

   Шансон Кафе

Радіо «Шансон Кафе» — найкращі хіти так званого «російського шансону» 24 години на добу. Концерти шансоньє та музичні програми. Миттєві заявки в режимі онлайн.

Radio Puls

   Radio Puls

«Radio Puls» — інтернет-радіо, що транслює музику в жанрі шансон. В його ефірі можна почути як класичні блатнятські пісні, так і сучасні поробки, що відносяться до цього жанру.

Автомат и гитара

   Автомат и гитара

Радіо «Автомат и гитара» — це хвиля військової пісні в Інтернеті. Це радіо не є професійним: воно було створено «знизу», за обопільним бажанням авторів і «мас».