Голосувати
за радіо


Радіо Шансон

Радіо ШансонОфіційний сайт радіостанції «Радіо Шансон»
Категорія: Ретро, Шансон
Країна: Україна Місто: Київ

Радіо «Шансон» — мережева музично-інформаційна радіостанція. Відмінною рисою радіостанції «Шансон» є органічний взаємозв’язок віршів і музичного аранжування притаманна традиційної слов’янської пісенної культури.

Репертуар радіо: авторська (бардівська) пісня, традиційний та сучасний міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз, пісні з улюблених кінофільмів і багато чого іншого. Також звучать музичні твори і автори, раніше заборонені цензурою, а також звучать вірші та пісні радянської еміграції різних років. Девіз «Шансону» — «Добра музика — лише для Вас».

Крім музичного ефіру Радіо «Шансон» може пишається власною службою новин. Моніторингом політичних, економічних і соціальних новин займається спеціальний відділ, співробітники якого подають оперативну та об'єктивну інформацію. Не менш важливе місце в ефірі Радіо «Шансон» займають оригінальні авторські програми. Як ефірна станція працює з 1998-го року. В Інтернеті веде мовлення з квітня 2004-го року.

Ведучі Радіо «Шансон»: Антон Добринін, Жанна Обломова, Капустін Кирило, Леонід Потьомкін, Любомир Шумаков, Майорова Оля, Міхайская Олена, Румянцева Маша.

Плєр для онлайн-прослуховування радіо «Радіо Шансон»:


Відкрити програвач у новому вікні

Посилання для прослуховування «Радіо Шансон» в різних програвачах:

Слухати Радіо Шансон(128 kb)

Слухати в Winamp

Слухати в Windows Media Player

                

Останні коментарі

- vladimir3883 [03.08.2011 | 08:09]

ОКМного денег

[відповісти]

- andrej121983 [21.11.2011 | 11:40]

красота мне нравитсяМного денег

 

[відповісти]

- kirichenkooleg [05.12.2011 | 10:28]

Я ЛЮБЛЮ ШАНСОН

ГДЕ НАЙТИ ПЕСНИ АЛЛА АЛОЙ

[відповісти]

- antares912 [17.05.2012 | 06:20]

Клёвый

[відповісти]

Для того щоб залишити свій коментар Ви повинні ввійти або зареєструватися.

Найпопулярніші радіостанції

Радио Борнео

   Радио Борнео

«Радіо Борнео» з'явилася на музичній карті Воронежа в перший день лютого 2001 року. Саме тоді на частоті 107,2 МГц вперше зазвучали джингли і пісні, а буквально через пару тижнів, 14 лютого.

FlyFM

   FlyFM

Радіо «FlyFM» — цілодобова інтернет-радіостанція, що веде мовлення з Харкова. Музичне наповнення — поп, євроденс, електро, хіти 90-х.

ZooM RADIO

   ZooM RADIO

ZooM RADIO - радіо нового покоління! Тільки тут нові і улюблені старі пісні, щоденні інформаційно-розважальні емісія, цікаві провідні.

Ретро FM Україна

   Ретро FM Україна

Радіо «Ретро FM» — найбільша радіомережа України. Основою репертуару радіо «Ретро FM» є музика. В його ефірі звучать знайомі й улюблені пісні, хіти 70-х, 80-х і 90-х років...

Радио Ваня

   Радио Ваня

Радіо «Ваня» — музично-інформаційна радіостанція. В ефірі зустрічаються композиції всіляких напрямів і стилів. Слоган радіо — «що хочемо, то й граємо».

Хіт FM

   Хіт FM

Хіт FM — одна з найбільших радіомереж України, що охоплює 86% її території. Це радіо можна слухати в 65 містах України, а по Інтернету — в усьому світі.

Радио Шансон

   Радио Шансон

Радіо «Шансон» — російська мережева музично-інформаційна радіостанція. Репертуар «Шансону»: шансон, авторська пісня, традиційний та сучасний міський романс…

Стильное радио

   Стильное радио

«Стильне радіо» — мережевна музично-інформаційна радіостанція. Репертуар радіо: авторська пісня, міський романс, рок-музика і народна пісня, російський джаз…